Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a barátom elment-e?

Figyelt kérdés

A barátommal ruhán (alsónemű és farmer) keresztül szoktunk mostanában "szex szerű mozgást" végezni egymáson.:D Mikor én vagyok felül, akkor néha van úgy, hogy elmegyek. Ő is ad ki olyan hangokat, sóhajtásokat, amiből arra utalok, hogy élvezi, de nem tudom, hogy ilyenkor elmegy-e... Honnan tudhatnám? Ma pl egyszer volt olyan, h én elmentem, és talán ő is, az aktus után elment wc-re, és azután már nem akarta többször csinálni ma. Akkor elment? Hogy állapíthatnám meg?:D

17/L


2010. márc. 7. 21:56
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
22:05, köszi:)
2010. márc. 7. 22:06
 12/28 anonim ***** válasza:
51%
Mi is csináltunk ilyet, de sosem mentem el. O.o x/f
2010. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
55%

Lehet, hogy Neked ez jó, de neki nem biztos, hogy annyira jó. Te így el tudsz menni, ő viszont segíthet magán a wc-n.

Hát ez részedről szerintem elég önző dolog.

Ráadásul biztosan nem szeretné összeragacsozni a gatyáját. Szegényt jól feltüzeled, Te elélvezel és otthagyod. Nőként mondom, hogy ez nagyon nem stimmel. Elege lesz belőle elég hamar.

2010. márc. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
64%
Mi több hónapon keresztül csináltuk így, aztán mikor már ugye ez nem volt testileg elég és b.nőm 3-adjára nem ment el, akkor megsértődött neki és rosszul eset, aztán mikor mondtam,hogy nem értem mi a baja, valahogy kibukott, hogy én még soha.. Hát nagyon aranyosan össze-vissza szégyellte magát, de neki biztos nem lehetett kellemes a tudat.
2010. márc. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
22:28! Hát ha nem jó neki, akkor miért csinálja??:) Ő kezdte ezt az egészet, és eleinte ő irányított, most is legtöbbször ő kezdeményezi ezt.:) Sztem ha nem élvezné, vagy nem szeretné, akkor nem csinálná.:D
2010. márc. 7. 22:36
 16/28 anonim ***** válasza:
72%

Azért csinálja, mert jobb mint a semmi, meg ösztönösen is csinálja az ember, de egy idő után baromi idegesítő tud lenni tényleg, és csak feszültté válik az ember. Szóval figyelj oda, hogy mikor unja meg, mert akkor tényleg idegtépő.


Valószínű nem megy el sosem, mert baromira kellemetlen lenne összeragacsozni a gatyáját, meg egyébként is. Ha elmegy vársz egy kicsit, akkor egyszerűen odanyulsz neki nadrágon keresztül, és ha már nem kemény akkor elment. Valószínű elment kicsapni a WCre...


20f

2010. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
32%

Ezzel egy pasi nem éri be, hidd el.

Majd csinálja melletted mással, vagy már aktuális is. Ne röhögtess, egy sem vár.

2010. márc. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
46%
17 évesen még képzelheti magát olyan hős szerelmes típusnak a pasi, hogy vár... Én olyan voltam, kinőttem :D
2010. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
83%
No nehogymár azért kelljen lefeküdnie a sráccal, hogy megtartsa őt és ne kúrjon félre. Szerintem jól nyomjátok. Ha úgy érzitek ez a jó nektek, akkor hajrá tovább..aztán majd ha lefeküdnétek egymással, megteszitek. A srác pedig megoldja magának a wc-n, ha nagyon türelmetlen lenne, már rég a lány bugyijában matatna. Amúgy így nem biztos, hogy meg tudod állapítani, hogy elment-e; max ahogy előttem írták odanyúlsz és érzed, hogy már nem kemény.
2010. márc. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

Figyusz! Itt most tényleg frankó válaszokat kaptál már, és nehogy megsértődj rajtuk, inkább próbáld meg kivenni belőlük a tapasztalatokon alapuló hasznos információkat...


Persze hogy csinálja a pasid, hiszen egyelőre csak ez van, és valószínűleg egyelőre nagy a szerelem is, kitart...

de a dörzsölődéstől anno régen szűzen én sem élveztem el sosem (33F), és úgy emlékszem, hogy sokadikra, meg ahogy telnek a félórák órák ez mér fájdalmas is, hogy a nagy feszülő dákómhoz dörzsölődik a ruha...

valszeg jól felizgult, kimet a wc-re és kiverte magának, hogy végre elélvezzen ő is...

Ha viszont olyan nagy a szerelem, és az egyetértés, ahogy mondod, akkor MIÉRT NEM KÉRDEZED MEG TŐLE?? Most akkor van bizalom köztetetk vagy nincs??

egyszerűen:

Drágám... te is elélveztél? vagy még nem??


és ha azt mondja, hogy még nem, akkor leszel jó szerető, és figyelmes társ, ha segítesz neki is megoldani a kis ügyét...mondjuk kigombolod a nadrágját, és az alsójába nyúlsz... és kérd, hogy tanítson meg, hogy mit csinálj neki.. stb, stb, stb.

Már csak azért is megtenném a helyedben, hogy meglátnád, milyen az, amikor tényleg elmegy (amikor látod is)... és azután sosem lenne ez kérdés számodra, hogy tudd, mikor élvez el egy férfi...és hogyan...

2010. márc. 8. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!