Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a barátom elment-e?

Figyelt kérdés

A barátommal ruhán (alsónemű és farmer) keresztül szoktunk mostanában "szex szerű mozgást" végezni egymáson.:D Mikor én vagyok felül, akkor néha van úgy, hogy elmegyek. Ő is ad ki olyan hangokat, sóhajtásokat, amiből arra utalok, hogy élvezi, de nem tudom, hogy ilyenkor elmegy-e... Honnan tudhatnám? Ma pl egyszer volt olyan, h én elmentem, és talán ő is, az aktus után elment wc-re, és azután már nem akarta többször csinálni ma. Akkor elment? Hogy állapíthatnám meg?:D

17/L


2010. márc. 7. 21:56
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
40%

Basszus! 17 vagy és még mindig köztetek van a ruha? :D Szerintem csináljátok élesben. Az sokkal jobb, és biztosabbra is fogod tudni. :)


Tuti, hogy a srác is jobban élvezné. Szegény csávó! :)

2010. márc. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
46%

tegnap 22:04


Szerintem is! :DDD Én is azt csináltam volna a helyében!

2010. márc. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
40%
SZERINTEM TERHES VAGY!
2010. márc. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Ha igazán szeret, akkor várni fog. Mellesleg 1 éve nem volt bnője, és nem nagyon szexeltt:D szóval akkor most is menni fog neki hogy ne csinálja... amúgy 18 éves. és még nem próbálkozott vele, hogy levegye a ruháimat:D
2010. márc. 8. 16:04
 25/28 anonim ***** válasza:

Jajj! Ez a ha igazán szeret akkor szenved szöveg!...

Ha igazán szereted, akkor nem váratod!

Én már rég pattintottalak volna.

Rengeteg izgalmas és merészebb csaj van a világon! Erre a pasid is rá fog jönni, csak idő kérdése.


Miért őrizgeted úgy a szüzességedet, mintha az lenne a kincsed? Anélkül nem érzed egésznek magad? Az ember azt gondolná hogy a szüzesség csak egy gát a boldog nemi élet előtt, ami pedig minden kapcsolat alapja. Amíg ezt nem látod be addig nem fogod igazán megérteni a párkapcsolatok történéseit.

Fejlődnöd kell még, tapasztalatlan vagy! A pasi meg udvarias, vagy csak tejbetök. :D

2010. márc. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Miért baj az, ha valaki nem 14 évesen veszíti el a szüzességét??? És miért baj az, ha valaki akkor akarja elveszíteni, mikor tényleg készen áll rá? Ha más kell neki, vagy a szex kell neki, akkor kereshet mást... Én büszke vagyok rá, hogy még szűz vagyok, és min. még pár hónapig, amíg készen nem érzem magam az elvesztésére, addig az is maradok.:) Ha ez valakinek nem tetszik, akkor így járt.
2010. márc. 8. 22:43
 27/28 anonim ***** válasza:

Senki nem mondta, hogy veszítsd el a szüzességedet.

Csupán annyit, hogy törődj a barátoddal is, ne csak magaddal!


Lásd rengeteg korábbi témát, hogy milyen érzés az egy fiúnak, amikor jól felhúzzák, de aztán abbamarad az izgatás mielőtt elmenne.


Nagyon sajnálom őt, ha tőle sajnálod ezt az élvezetet.

Vagy azt hiszed, ha egy fiút kielégítesz pl. kézzel, attól elveszíted a szüzességed? BUTASÁG!

2010. márc. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

tegnap 22:43


De te nem 14 vagy hanem 17!

Nem értem ezt a szüzesség körüli mizériát. Igazság szerint ez az egész egy nyűg. Talán jobb is lenne ha nem létezne a szüzesség.

A párod helyében én már kerestem volna egy érettebb csajt. :D Nem lehetsz valami izgalmas csaj, férfi szemmel.

2010. márc. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!