Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom alkoholista. Reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom alkoholista. Reggel volt a tárcámban 2000 forint és vagy 500 forint apró. Tisztán emlékszem rá. Kétszer is megnéztem. Elmentem a dohányboltba , fizetni akartam a cigit és nem volt meg az egyik ezresem. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben ?

Figyelt kérdés
Nagyon zaklatott vagyok , ti mit tennétek a helyemben ? Hazemntem , már sírtam idegességemben és mindenütt kerestem az ezresem. Mondtam neki , hogy emlékszem rá, hisz nem vagyok hülye. Erre azt mondta , hogy ő nem lop. Aztán odament a táskájához a fogashoz, ami a lakás hátsó részében van. Belenyúlt a táskájába , aztán visszajött a konyhába, ahol voltunk. Ti mit tennétek ? De emlékszem rá, viszont nem hiszem el róla , hogy lopna , nem hagyta volna akkor ,hogy keressem a pénzem ?

júl. 14. 23:02
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan te egy ezres miatt rinyálsz, nem amiatt a pénztől totál függetlenül, hogy egy alkoholista a párod??? Kit érdekel egy ezres?? Szakíts, nem egyértelmű? Épelméjű ember, ha nem kapcsolatfüggő és csak nem kitartott, nem marad együtt egy szenvedélybeteggel és nem az a legnagyobb problémája, hogy az elvesz egy ezrest, hanem hogy alkoholista!!
júl. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem az ezer forintról van szó , hanem hogy lop , vagy sem. Teljesen mindegy az összeg. Nem hiányzik az ezer forint. A tény, hogy lop is , amit eddig nem gondoltam és reméltem, hogy képes lesz változni és felépülni.
júl. 14. 23:26
 3/38 A kérdező kommentje:
Dehogy vagyok kitartott , sőt.
júl. 14. 23:26
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Jaj istenem persze, álomvilágban élsz,hogy majd egyszer csak megváltozik, amikor van olyan hülye valaki, hogy még így is vele van.... de nem baj, ha nem lop, akkor éltesd csak a reményt.... de ha lop, akkor ott a határ :DD Hagyd már el! Le se kakilja, hogy felépüljön!
júl. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
17%
Ne sajnáld tőle, inkább vegyél neki egy felest.
júl. 15. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném, hogy nem lennék alkoholistával együtt. JObb nem akadt?
júl. 15. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
100%

Gyógyuló alkoholista vagyok!

Nekem ugyan anyagi problémám nem volt, de egy függőnek azt se hidd el amit kérdez! Kérdésedre a válasz, igen, simán lophatott egy ezrest tőled amiből a kis piáit megtudja venni magának, mert olyan nincs náluk, hogy a napi ital nincs meg, tehát valószínűleg ne aggódj nem képzelődtél!

A legnagyobb gond, hogy a pasid már odáig süllyedt, hogy egy szaros ezrest is képes ellopni, és szemrebbenés nélkül barmikor elfog lopni bárkitől bármit ha piáról van szó!

Addig amig vele vagy és támigatod ebben az életmódjában nem lesz jobb az életed mellette!

júl. 15. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 October15 ***** válasza:
36%

6.: Minimum, mondjuk én olyannal sem akinek az első dolga reggel a Nemzethy Dohányboltba menni... XD Ha már szenvedélybetegség akkor gyűjtsön LEGO-t... sokkal drágább mint az alkoholizmus de legalább tudom értékelni. XD


Kérdező: Az zavar konkrétan hogy hajlandó lopni vagy az, hogy meg is teszi veled? Előbbire tökéletes megoldás a szakítás, utóbbira pedig egy nagyon nem jókedvű ametiszt piton tartása. Szépen valami műanyag dobozba berakod a pénztárcát, a műanyag dobozt az ametiszt pitonhoz és meg van oldva a probléma. :D

júl. 15. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 A kérdező kommentje:
A szülei támogatják , nem élek vele. Ott lakik az anyjáéknál, ők tartják el, bár van munkahelye , de tizedikén már nincs pénze , mert a házán hitel van, plusz megadja az adósságokat és elfogy. Tőlem a hétvégén párszáz forintokat kért, olyan elvonási tünetei vannak, mint a kényszermozdulatok , kordinációszavar , remegés , izzadás, nyugtalanság, stb. Miután ihat, elmúlik.
júl. 15. 08:09
 10/38 anonim ***** válasza:
100%
Pontosan igy jártam én is exemmel. Utolsó szög volt a kapcsolatunk koporsojaban. Az első persze az volt mikor rájöttem hogy komoly gondjai vannak az ivassal
júl. 15. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!