Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom alkoholista. Reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom alkoholista. Reggel volt a tárcámban 2000 forint és vagy 500 forint apró. Tisztán emlékszem rá. Kétszer is megnéztem. Elmentem a dohányboltba , fizetni akartam a cigit és nem volt meg az egyik ezresem. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben ?

Figyelt kérdés
Nagyon zaklatott vagyok , ti mit tennétek a helyemben ? Hazemntem , már sírtam idegességemben és mindenütt kerestem az ezresem. Mondtam neki , hogy emlékszem rá, hisz nem vagyok hülye. Erre azt mondta , hogy ő nem lop. Aztán odament a táskájához a fogashoz, ami a lakás hátsó részében van. Belenyúlt a táskájába , aztán visszajött a konyhába, ahol voltunk. Ti mit tennétek ? De emlékszem rá, viszont nem hiszem el róla , hogy lopna , nem hagyta volna akkor ,hogy keressem a pénzem ?

júl. 14. 23:02
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Etelőtt a füves cigit szívta elmondása szerint nagy mennyiségben , tablettákat szedett. 6 éve váltott piára, mellé szedi rivotrilt , meg nem tudom miket. Össze vagyok zavarodva , gondolkodom a tegnapi napon. Nem tudja pontosan , hol tartottam a tárcámat és kevés időt töltöttünk külön. Amennyit az udvaron , mosdóban töltöttem.
júl. 15. 10:01
 12/38 A kérdező kommentje:
Ha bebizonyosodna, hogy ő vette ki a pénzt, elhagynám. Akkor már lenne erőm. Borzasztóan érzem magam.
júl. 15. 10:58
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Alkohol meg gyógyszer függő, de a lopás ténye ad erőt, hogy elhagyd?😑

Inkább nem mondok semmit...

Már rég lapátra kellett volna raknod!

júl. 15. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
Itt már annyi minden van, hogy ebből 1 is szakító ok lenne, nemhogy ez az egész együtt, ez egy nagy rakás szar! Anyjáékon élősködik, hitele van, tele van adósággal, gyógyszerezik, iszik egy igazi lúzerrel vagy együtt, mert nincs igényed a jobbra! Önbecsülésed legyen egy kicsit több, és ne a Nemzeti dohányboltba bőgjél, hogy egy ezressel kevesebb van a tárcádban, bár ez is érdekes, mert ezekszerint te is egyik naprol a másikra élsz, és nálad is nagy a gond ha idáig lecsövesedtél, hogy egy ezrest hianyolsz, én észre se vennék ennél több összeget sem, ha hiányozna, mert nen vagyok ennyire kicentizce!
júl. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:

Utolsó , ezeket miért írod , mikor közel nincs igazad ? Nekem van pénzem , hisz dolgozom rendesen és házam van , én mentem el hozzájuk , mivel ő utazni Se tud , annyira rosszul van. Ennyi készpénz volt nálam plusz a szép kártyám, amiből ennivalót vettem , se bankkártya , semmi. Két napra indultam el 13.000 forinttal, de ezt elköltöttem kajára , hátha eszik valamit , plusz italt vettem neki , cigit.

Miért ne lenne pénzem , de ennyi maradt , 2000 Ft plusz apró , ezen mit nem értesz , nem is értem komolyan.

júl. 15. 11:43
 16/38 A kérdező kommentje:
Nem az ezres hiányzik , 10.000 se hiányozna. Hanem a tény és nem győzöm már elégszer mondani !!!
júl. 15. 11:44
 17/38 anonim ***** válasza:
59%

Kedves kérdező. Már eleve amiatt hogy alkoholista, nem kellene jövőt alapoznod rá.

Tedd rendbe az életed és lépj túl.

júl. 15. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
40%

Ha lenne pénzed, nem fillérre kiszámolva mész a dohányboltba, és sírva jössz ki, mert hiányzik egy szaros ezresed, ráadásul miért csak ennyi pénzt vittél? Sosem hoznám magam olyan helyzetbe, hogy se bankkártya nincs nálam, ugyhogy ezt a van pénzem dumát szerintem hagyjuk. Abból a kevés pénzedből amit elvittél, abból is te vetted neki az italt meg a cigit, tehát támogatod is a lúzert, meg lopkod is tőled!

Ha neked ez kell miért jössz ide nekünk sírni? Nem tudlak sajnálni, te keresed magadnak a bajt! Nem olyan pár kell neked akivel együtt fejlődsz, hanem akire a kis pénzed is rámegy egy fillérig, és lehúz!

júl. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Szerintem is hagyjuk , mert mennyi pénzzel kellett volna elindulnom az ország másik végére másfél két napra , mikor minden volt nálam , nem is értem, de tényleg nem. Direkt nem sok pénzt viszek magammal, hát minek , amikor mindent bepakoltam magamnak, fájdalomcsillapító, személyes cuccok, ami kell mindent. Ne haragudj , de abszolút nem értelek , 100.000 forinttal kellett volna másfél két napra elindulni ? Lehet , én vagyok maradi, de minek ???
júl. 15. 12:12
 20/38 A kérdező kommentje:
Cigit se akartam venni , hiszen 4 és fél dobozzal vittem itthonról , de sokat elszivott, utána pedig nem töltött, én meg nem tudok tölteni !! Nekem erre a hétvégére saját magamra egy fillér nem kellett volna , nem értem, minek kellett volna több pénzt vinnem erre a kis időre és tényleg lehet én vagyok a hülye , nem tudom, ki mennyi pénzt visz magával egy hosszú útra és rövid időre , a jegyek előre meg voltak váltva , erre se kellett.
júl. 15. 12:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!