Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom alkoholista. Reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom alkoholista. Reggel volt a tárcámban 2000 forint és vagy 500 forint apró. Tisztán emlékszem rá. Kétszer is megnéztem. Elmentem a dohányboltba , fizetni akartam a cigit és nem volt meg az egyik ezresem. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben ?

Figyelt kérdés
Nagyon zaklatott vagyok , ti mit tennétek a helyemben ? Hazemntem , már sírtam idegességemben és mindenütt kerestem az ezresem. Mondtam neki , hogy emlékszem rá, hisz nem vagyok hülye. Erre azt mondta , hogy ő nem lop. Aztán odament a táskájához a fogashoz, ami a lakás hátsó részében van. Belenyúlt a táskájába , aztán visszajött a konyhába, ahol voltunk. Ti mit tennétek ? De emlékszem rá, viszont nem hiszem el róla , hogy lopna , nem hagyta volna akkor ,hogy keressem a pénzem ?

júl. 14. 23:02
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

29


DObd ki. Nem olvasok vissza, de ha jól sejtem, az anyjánál lakik. Ez nagyon jó, mert megkönnyití a dolgodat.

júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Itt mindenki azt fogja írni hagyd ott, te pedig úgysem fogod!

Szerintem szülj neki gyereket is!

júl. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Anyjáék tartják el 5 éve , igen , van lakása, azon van a sok hitel. Azt még vonják , mert van munkája. De otthon él, a szülei tartják el, mivel 10. - én este már nincs pénze.
júl. 15. 16:19
 34/38 anonim ***** válasza:

Kérdező hölgy!


Ha szeretnél,vagy van kedved valakivel beszélgetni,aki meghallgat,normális,s megért,akkor nyugodtan,bátean írj rám privátban!


Én szingli pasi vagyok.

júl. 15. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Az alkoholista, ha nem ihat bizonyos ideig, szörnyen rosszul van a megvonási tünetektől. Ezt mi, akik nem vagyunk alkoholfüggők, nem tudjuk. Nekem, ha nem iszok kávèt pl., fáj a fejem, de ez bagatell azokhoz a tünetekhez képest, amit ők élnek át. Nekem unokatesóm piás, volt elvonón, egy évig tiszta volt. Ivott májerősítő gyógyteát, leszokott barátai lettek, semmit nem sejtettem. Egyszer eljött hozzám, elkérte a telótöltőm, amit csak kölcsönadtam. Elment, nem volt meg a töltő. Mentegettem magamban, hogy biztos én voltam h.lye és úgy elraktam, de később sem lett meg. Van egy tálam, tele apróval, új összegnél mindig hozzáírom egy füzetbe. Az elmenetele után nem stimmelt az összeg, nyilván kevesebb volt a tálban, mentegettem. Késő volt, fáradtan biztos rosszul számoltam. Aztán később èn mentem hozzá látogatóba. Akkor előadta a rizsát, hogy néha szabad neki inni, azt mondták, csak most iszik, mert jöttem és ja, csak 3 hónapja 1 barátnővel ivott. Vett előttem 2 üveg bort, az egyiket megittam, a másikat ő. Fura mód nekem alig ütött be, ő már horkolt. Elindultam wc-re, belerúgtam egy zacskóba vagy 10 üveg borral. Kimentem a konyhába mosogatni, megtaláltam az eldugott rövidpiás üvegeket. Otthagytam. Küldött egy alpári, ordenáré hangüzenetet.

Egy közös ismerősünk elmesélte, hogy őt meglopta (anélkül, hogy én mondtam volna a töltőt).

Ne bizonyítékokat keress, ne akard megmenteni, mert nem tudod. Lopni fog, ha nem pénzt, akkor tárgyat, eladja, piát vesz. Ilyenek, ők ezt választják, a piát nem azokat, akik szeretik őket.

júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Beszélsz össze vissza mindenről, de MIÉRT VAGY VELE???
júl. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 October15 ***** válasza:

36.: At this point? A lakásért? :D Hátha még azelőtt elveszi, hogy felmondja a szolgálatot a mája és akkor perreg a bankjegyszámológép. :D

Legalábbis én másért nem sz*patnám magam... XD [ +1 lakásért simán, kell több hely a kígyóimnak. :D ]


Kérdező: Csodálatos kilátások. To be fair a füvezés szerintem nagyjából végtelenszer tolerálhatóbb mint az alkoholizmus. [Nyilván a különböző szintetikus szrok / kemény drogok már nem.] In fact szerintem még a cigizésnél is hamarabb leokézom a füvezést, utóbbinak legalább elvben van értelme... [azért elvben mert az égő dolgok szájbavételét én fél szál ciginál be is fejeztem... qrva szr gyerekek ne csináljátok. :D ].

júl. 16. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Atyaeg, en is voltam egyutt fuggovel, sokat turtem neki es mi se voltunk gazdagok, de az h piat veszel neki... 😅 Azert az sok
szept. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!