Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom alkoholista. Reggel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom alkoholista. Reggel volt a tárcámban 2000 forint és vagy 500 forint apró. Tisztán emlékszem rá. Kétszer is megnéztem. Elmentem a dohányboltba , fizetni akartam a cigit és nem volt meg az egyik ezresem. Azt hittem, elsüllyedek szégyenemben ?

Figyelt kérdés
Nagyon zaklatott vagyok , ti mit tennétek a helyemben ? Hazemntem , már sírtam idegességemben és mindenütt kerestem az ezresem. Mondtam neki , hogy emlékszem rá, hisz nem vagyok hülye. Erre azt mondta , hogy ő nem lop. Aztán odament a táskájához a fogashoz, ami a lakás hátsó részében van. Belenyúlt a táskájába , aztán visszajött a konyhába, ahol voltunk. Ti mit tennétek ? De emlékszem rá, viszont nem hiszem el róla , hogy lopna , nem hagyta volna akkor ,hogy keressem a pénzem ?

júl. 14. 23:02
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
És nem szeretnék bizonygatni senkinek, mert semmi értelme , egy dologban nem vagyok teljesen biztos es az pedig a kérdésem fentebb.
júl. 15. 12:15
 22/38 anonim ***** válasza:
85%

Én pasiként mondom,hogy sem egy alkoholista,sem egy gépező(játékgép) faszival nem élnék együtt soha,egy percig sem,ha nő lennék!


Jó,én cigizek,kv-zok,de ennyi!


Valamiért mégsem kellek senkinek,szingli vagyok!


Talán mert a mostani világnak,s nőknek nem erre van szüksége.

Mert bár a tenyeremen hordoznék,s kényeztetnék egy teltebb,akár érettebb nőt,mégis talán azt mondják rám a "mostani" nők,hogy mellettem unalmas lehet az élet...


Mint pl akit lehet,naoonta kellene kihozni a rendőrségről,balhék miatt!


S bízom benne,hogy itt ezzel nem bántottam meg senkit.

júl. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
100%
Taps anyukám!
júl. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy barom vagy, hogy együtt vagy egy alkesszel ráadásul te veszel neki piát, cigit.

Szedd már össze magad. Egy életed van és éppen most bszod el.

júl. 15. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 A kérdező kommentje:

Hát nagyon gáz volt, amikor kéregetett tőlem párszáz forintokat ,( ebből gondolom , hogy ennek akkor mi értelme , hogy kilopta volna az ezrest és utána még kéreget háromszáz forintot ? Ebben semmi logika, tehát nem a pénzt keresem , hanem a bizonyitékot és valami realitást ), az, hogy nem tudtam megállítani , félrelökött, hogy neki mindenképp mennie kell inni , mert különben megdöglik, az, hogy nekiállt az anyjának , hogy adjon néhány forintot , az lehordta mindennek , ordítoztak, kiderült , pár hónapja az apját megverte , be volt gyógyszerezve, erre ivott.

De az anyja is azt hajtja , hogy amikor nem iszik , nagyon rendes.... Én már nem tudom, de borzalmas rossz az egész.

júl. 15. 13:52
 26/38 A kérdező kommentje:
Az anyját megkérdeztem, hogy nyúlt - e már bele a tárcájába. Csak úgy kérdeztem , nem mondtam el neki a gyanúmat. Azt mondta, igen, múltkor kivett 2500 forintot. De ez csak egyszeri alkalom volt az anyukája elmondása szerint.
júl. 15. 13:53
 27/38 A kérdező kommentje:

Nem akarom elhinni, hogy tolvaj , magamat nézem hülyének , pedig más nem volt ott rajtunk kívül , a pénz annyi volt , még a szennyestartóban is néztem , mindenütt , mert nem lehet tolvaj.

Hagyta ,hogy keressem és azt mondta , mi a bajom , már úgysem akarok venni semmit. Aztán az anyjától kért , az nem adott neki , majd tőlem 300 forintot.

júl. 15. 13:55
 28/38 anonim ***** válasza:
100%
Függő. Lopni fog, ha máshogy nem jut pénzhez. Sőt, erőszakos is lehet.
júl. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 A kérdező kommentje:
Egyszer részegen azt mondta a telefonba , hogy ha ott lennék, nagyon elverne. Mert ugyanolyan vagyok, mint a többi nő, aki megcsalta és átverte , minden nő szemét. Ezt arra alapozta , hogy elmentem kocogni és TÉNYLEG oda mentem. Nem járok máshová, tényleg nem és nem beszélek rajta kívül senki más férfival , nem vagyok olyan és ha nem így lenne , nem mondanám, elegem van es nagyon , nagyon szarul érzem magam !!!
júl. 15. 14:50
 30/38 A kérdező kommentje:
Én végig igazat mondtam neki !!!
júl. 15. 14:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!