Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott mert elmentem bulizni vagyis csak iszogatni. Szerintetek nekem kéne keresnem?

Figyelt kérdés
nem enged el amúgy sehova (ne írjátok hogy így semmi értelme ennek meg stb NEM EZ A KÉRDÉSEM) nem is nagyon járok el de néha hiányzik..nem szóltam neki hogy megyek (mivel nem engedett volna el +háború lett volna) de megtudta..végig vele üziztem amúgy szóval kb 1 szabad pillanatom sem volt.aztán rájött valahogy rögtön jöttem is haza és írtam neki gépről de azt mondta felejtsem el...
2013. jan. 6. 04:02
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
3%
Hát el..asztad. Neked kell próbálkozni. Hátha megbocsájt.
2013. jan. 6. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
az a baj annyira féltékeny ha tehetné bezárva élném le az életem:D de olyan kis majom nekem nem kell más de nem érti meg..mindenen féltékenykedik állandóan ezért veszekszünk...most is elküldtem komolyan vagy 3-4palit mert NEM ÉRDEKEL MÁS.de mindig itthon ülni hétvégente mikor minden barátom bulizni megy olyan rossz:// de akkor írok én neki, köszi:(
2013. jan. 6. 04:06
 3/24 fospuska ***** válasza:
93%
hülyeség.mi az,hogy nem mehetsz el bulizni a barátaiddal? szívjon már gázt,de tényleg.
2013. jan. 6. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
13%

micsoda nagylelkű dolog volt tőled,hogy elküldted azt a 3-4 palit és nem lepipáztad őket a kocsi hátsó ülésén.

új értelmet nyert az áldozat kifejezése.


diszkóba csajozni,pasizni jár az ember,vagy mutogatni magát.

ez a célja bárki bármit mond.

ha komoly kapcsolatban vagy,akkor értelem szerűen egyik tétel sem izgatna igazán.

ingatag lelkű nőket meg alapból nem szabad elengedni bulizni,mert-jaj én nem akartam csak túl sokat ittam-az ital hibája nem az enyém-csak megbotlott és véletlen belém akadt a farka,baleset történt stb.


viszont a folyamatos otthon ülés sem opció,vagyis közös program kell.

és nem esek le az ujjadról a gyűrű ha te is előállsz épkézláb ötlettel,nem már mindig a fickónak kelljen szervezni.


amúgy meg esdekelj neki.

nekünk zsarnokoknak az a gyengénk:D.

2013. jan. 6. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

"micsoda nagylelkű dolog volt tőled,hogy elküldted azt a 3-4 palit és nem lepipáztad őket a kocsi hátsó ülésén.

új értelmet nyert az áldozat kifejezése."


ezt csak azért írtam hogy nekem tényleg nem kell más..még ha alkalmam van rá se..azért írtam csak le hogy tényleg ok nélkül csinálja ezt:(



"diszkóba csajozni,pasizni jár az ember,vagy mutogatni magát.

ez a célja bárki bármit mond.

ha komoly kapcsolatban vagy,akkor értelem szerűen egyik tétel sem izgatna igazán. "


ez nem is disco hanem egy beülős hely..és nem mutogatom magam meg ki akar pasizni?a barátaimmal akartam kikapcsolódni..1-2órát..ami amúgy nem sikerült mert végig vele beszéltem


"ingatag lelkű nőket meg alapból nem szabad elengedni bulizni,mert-jaj én nem akartam csak túl sokat ittam-az ital hibája nem az enyém-csak megbotlott és véletlen belém akadt a farka,baleset történt stb."


"amúgy meg esdekelj neki.

nekünk zsarnokoknak az a gyengénk:D."


beszélni fogok vele.bocsánatot kérek...nem akarom elveszíteni tudom hogy hülye voltam..nem megyek inkább sehova mostantól nagyon megbántam...

2013. jan. 6. 04:24
 6/24 A kérdező kommentje:

"ingatag lelkű nőket meg alapból nem szabad elengedni bulizni,mert-jaj én nem akartam csak túl sokat ittam-az ital hibája nem az enyém-csak megbotlott és véletlen belém akadt a farka,baleset történt stb."


ehhez elfelejtettem írni.SOSE TENNÉK ILYET BÁRMENNYIT IS ISZOK

2013. jan. 6. 04:26
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Miféle kapcsolat ez? Csak úgy kidob. Meg se lehet már beszélni a dolgokat? Meg hát ha szeret és látja, hogy neked rossz a bezártság miért erőlteti rád mégis? Ha szeretek valakit a legjobbakat kívánom neki nem? Hagyd a fenébe,sőt most mutasd meg neki, hogy elmész bulizni és azért se pasizol be.
2013. jan. 6. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha szeretsz kutya lenni akkor keressed...
2013. jan. 6. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 omba ***** válasza:
90%

Ne keresd, ő eldöntötte.

Azért se keresd, mert nyomi)

2013. jan. 6. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
43%
Kérdező, ül, fekszik. Kuss a neved.
2013. jan. 6. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!