Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott mert elmentem bulizni vagyis csak iszogatni. Szerintetek nekem kéne keresnem?

Figyelt kérdés
nem enged el amúgy sehova (ne írjátok hogy így semmi értelme ennek meg stb NEM EZ A KÉRDÉSEM) nem is nagyon járok el de néha hiányzik..nem szóltam neki hogy megyek (mivel nem engedett volna el +háború lett volna) de megtudta..végig vele üziztem amúgy szóval kb 1 szabad pillanatom sem volt.aztán rájött valahogy rögtön jöttem is haza és írtam neki gépről de azt mondta felejtsem el...
2013. jan. 6. 04:02
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
4%

Kérdező


Reménykedjünk hogy egy életre megtanultad, hogy nem hazudunk a barátunknak. Én is kivágtalak volna.Hazudjál annak akinek tudsz..

2013. jan. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe bele fogsz kattanni egy idő után, ha soha nem enged el sehova, akármennyire is szereted.
2013. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
5%
Én is elhagynám a barátnőm, ha titokban menne el bulizni. És itt a titokban szón van a hangsúly. Nem mondom, hogy örülnék neki, ha nélkülem menne, de elengedném. Viszont abban a pillanatban, hogy megtudom, vagy csak megsejtem, hogy titkolózik (akár a buli kapcsán, akár más miatt), elhagynám bármennyire is szeretem.
2013. jan. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
92%

Kedves előttem szólók! Már annyiszor el lett mondva, hogy aki a "tilt" meg az "enged" körben mozog, annak hazudni fognak. Ne engedd valakinek, hogy feljöjjön a víz alól, titokban úgyis felmegy levegőért, hogy meg ne fulladjon. Az értelmesebbje persze be se megy a víz alá.

Kérdező, gondold meg, megint be akarsz menni a víz alá fulladozni egy cseppet. Ha viszont úgy döntesz, hogy továbbra is hülye leszel, akkor pitizz ennek a baromnak még.

2013. jan. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
93%

És te még békülni akarsz?! Én csak azt bánnám, hogy nem én szakítottam vele előbb.

Milyen kapcsolat az, ahol a felek korlátozzák egymást, megszabják, mit tehet a másik, és hazudozni kényszerülnek, hogy ne legyen balhé? Ráadásul megbeszélés nélkül csak úgy dob, mint egy rongyot? Neked sincs sok önbecsülésed, hallod...

2013. jan. 6. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

És van különbség aközött, hogy nem szólt arról, hogy elmegy (basszus, nem gyerek-szülő kapcsolatról van szó, hogy mindent be kelljen jelenteni a másiknak), vagy hogy hazudott arról, hova megy. Mondjuk én a hazugság esetén is előbb megkérdezem, mi vitte rá erre, nem szakítok azonnal...

Ha nekem pl. nap közben eszembe jut, hogy beülök (egy ellenkező nemű csoporttárssal) sörözni még valahova órák után (jó, nem hajnalig, de pl több órára), nem muszáj szerencsére azonnal felhívnom a páromat, ugyanis megbízik bennem, és ilyenekből sosincs balhé. Ha hazaérek, elmondom, hogy merre voltam, és ennyi. Az más kérdés, hogy ha van pénz a telefonomon, akkor legalább egy sms-t dobok, de ha nincs, nem sietek haza engedélyt kérni...

2013. jan. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

"Hazudni tanít aki tiltással nevel"


A barátod bolond, amiért nem enged el, de te is rosszul tetted, hogy nem szóltál neki, hogy mész. Eddig sem bízott benned, ezek után pláne nem fog. Mondanod kellett volna neki, hogy elmész, és ha kiveri a balhét, otthagyni, és így is elmenni. Nem állapot, hogy nem hagy szórakozni, de ez nem volt épp a legjobb megoldás...

2013. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Ne keresd!

Egyedül a szüleid tilthatnak meg bármit is. Baráti vagy párkapcsolatban egyenrangúak a felek.

Szólhattál volna, hogy mész. De nem hazudtál neki, mert nem mondtál semmit. Ha chat közben hazudtál, az már ciki.

Nem engedélyt kell kérni, hanem bejelenteni.

2013. jan. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
nem hazudtam neki.csak nem mondtam el hogy hova megyek/hol vagyok de nem is kérdezte.amikor kezdtem érezni hogy rájött hogy nem otthon vagyok hazajöttem inkább rögtön.
2013. jan. 6. 17:26
 20/24 A kérdező kommentje:
az a baj mindig én könyörgök:(
2013. jan. 6. 17:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!