Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom kidobott mert elmentem bulizni vagyis csak iszogatni. Szerintetek nekem kéne keresnem?

Figyelt kérdés
nem enged el amúgy sehova (ne írjátok hogy így semmi értelme ennek meg stb NEM EZ A KÉRDÉSEM) nem is nagyon járok el de néha hiányzik..nem szóltam neki hogy megyek (mivel nem engedett volna el +háború lett volna) de megtudta..végig vele üziztem amúgy szóval kb 1 szabad pillanatom sem volt.aztán rájött valahogy rögtön jöttem is haza és írtam neki gépről de azt mondta felejtsem el...
2013. jan. 6. 04:02
1 2 3
 21/24 omba ***** válasza:

Ne könyörögj, nem tudom, hány éves vagy, de hát ez miféle rabszolga szerep?

És mi lesz ebből 2-5-10 év múlva?

2013. jan. 7. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

Erre nehéz megoldást találni.

Itt nem féltékenységi okok vannak hanem bizalom

Most nézz magadba a pasid elmehet te nem itt hol a bizalom vagy csak azért nem enged el mert annyira bízok benned mit saját magában. egy darabig el lehet tűrni az otthonlétet de az ember társasági lény.Mennyetek el bulizni kettesben lehet megjavul a dolog

2013. jan. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

"micsoda nagylelkű dolog volt tőled,hogy elküldted azt a 3-4 palit és nem lepipáztad őket a kocsi hátsó ülésén.

új értelmet nyert az áldozat kifejezése.

diszkóba csajozni,pasizni jár az ember,vagy mutogatni magát.

ez a célja bárki bármit mond.

ha komoly kapcsolatban vagy,akkor értelem szerűen egyik tétel sem izgatna igazán.

ingatag lelkű nőket meg alapból nem szabad elengedni bulizni,mert-jaj én nem akartam csak túl sokat ittam-az ital hibája nem az enyém-csak megbotlott és véletlen belém akadt a farka,baleset történt stb.

viszont a folyamatos otthon ülés sem opció,vagyis közös program kell.

és nem esek le az ujjadról a gyűrű ha te is előállsz épkézláb ötlettel,nem már mindig a fickónak kelljen szervezni."


Óriási +1.

Bulikban mindenki(értsd 98%) olyannak akar tűnni, aki nem ő. Fiúk az ellenkező nemnek akarnak imponálni, lányok meg mindkét nemnek. A nőkön (még a csúnyácskákon is) látni lehet, ahogy fürdenek a rájuk rontó kiéhezett kanok figyelmében. Persze aztán meg mondja, hogy "jujj rácsapott a fenekemre". Fiúknál kicsit más a helyzet, hacsak nem rózsaszínpólósfehérgatyás köcsög, vagy kigyúrt feszítő réznyakláncos állat, azért nem fogják annyira körberajongani az embert tapasztaltaim szerint.


Pár hete jöttek barátaim külföldről. Mondták este, hogy el akarnak menni bulizni. Mondom ok, leviszlek kocsival, bemegyek én is. Bementem, de 10 perc nem telt el, én mondtam, hogy bocsi srácok, de nincs itt nekem semmi keresnivalóm, otthon vár a barátnőm.


Mellesleg meg annyi az olyan fiatal, aki a bulin kívül semmi mást nem tud csinálni. Nekem is voltak ilyen ""barátaim"". Aztán ahogy nem jártam vele bulizni, úgy szűnt meg a nagy barátság. Se sport, se elfoglaltság, se semmi. Felhívtam régebben,hogy csináljunk valamit, erre mindig "dobjunk be egy sört".

Nekem inkább van 2-3 barátom, mintsem 30 "barát", akivel nem lehet semmi másról beszélni, meg semmi mást csinálni, mintsem bulizni. Ajánlom, hogy te is gondolkozz ezen, mert nem biztos, hogy az én látásmódom a helyes, de egy próbát megér. Az igazi barátok nem fognak amiatt cinkelni, mert te épp nem tudsz velük bulizni menni, találj ki más programot, ahol beszélgethettek.



Másik: barátoddal is csinálhatsz bulikat, nem muszáj nélküle menni. Én sem szeretek bulizni menni, de ha barátnőm kéri, akkor elmegyek szívesen.



Ha meg te nem vagy meg buli nélkül, akkor el kell könyvelni, hogy nem vagytok egymásnak valóak.

2013. jan. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
utolsó. sok mindent csinálunk nem csak bulik.sokszor átjönnek beszélgetünk elmegyünk sétálni forralt borozunk hógolyózunk vásárolunk stb..de néha jól esik meginni hétvégén 1-2vodkanarit kicsit részegnek lenni (nem a fekvehányásról beszélek csak jól érezni magunkat).mielőtt nem ismertem meg őt előtte tényleg bulifüggő voltam egész nyáron Siófok hétköznap-hétvégén.utána is minden hétvégén elmentünk valami discoba és/vagy iszogatni a barátaimmal.aztán megismertem őt és a havi 4hétvégéi bulizásból 1 hétvégét szeretnék már csak.egy pénteket vagy szombatot esetleg mindkettőt.sose pasizni jártam bulizni amúgy szerintem a bulikba inkább amúgy is egyéjszakára lehet találni valakit mint kapcsolatra úgyhogy 100%-ig csak kikapcsolódni járok/jártam mindig is..ez meg hogy mindenki szeretne imponálni a másik nemnek ez igaz..de szerintem ez amúgy is egy alap tulajdonság a nőkbe/lányokba hogy szeretnének tetszeni az ellenkező nemnek.de független ettől beszélgetésen túl sose mennék senkivel buliba ha szingli vagyok ha nem..
2013. jan. 8. 18:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!