Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó voltam, hogy elmentem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam, hogy elmentem a “buliba” a barátom nélkül?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű helyzet, mert csak hétvégente találkozunk és 3 hónapja vagyunk együtt szóval frisss

Péntek este történt, hogy eljött hozzám, utazott másfél órát (minden hétvégén egyutt voltunk eddig) és előre meg volt beszélve, hogy péntek este először átmegyünk néhány barátunkhoz társasozni, aztán meg egyetemi “buliba”


Nagyon vártam, de ideert a parom es amikor mar indulni kellett volna a baratokhoz, mondta, hogy neki nagyon nincs kedve, faradt, es inkabb itthon maradna

Eloszor nagyon szomoru lettem es alapnak vettem hogy akkor maradok en is vele itthon (meg ő is alapnak vette) de aztan rajottem, hogy nem kell minden oercunket egyutt tolteni, igy is minden hetvegenk teljesen foglalt egymas által. Ugyhogy elmentem, de vegig buntudoatom volt, hogy szegeny biztos unatkozik, velem akart lenni, azert utazott ennyit hogy egyutt toltsuk az egesz hetveget en meg otthonhagytam stb stb. Nem voltam sokaig, ejfelre otthon voltam, de ereztem hogy megbantottam…viszont nem tudtam vele errol beszelni, nagyon terelte a dolgot. Szerintetek a kesobbiekben hogyan kezeljuk a hasonlo helyzeteket?



tegnap 22:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
67%
Én is elmentem volna. Ha meg máskor is előfordul ilyen, akkor elköszönnék az illetőtől, mert utálom ezeket a krónikus punnyadókat, pláne, ha program előtt közvetlenül megy a hiszti.
tegnap 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Ha tényleg két hete le volt fixálva, ő meg kb. indulás előtt 5 perccel közli, hogy mégsincs kedve, teljesen jogos a "kiakadásod", én is elmentem volna, hiszen ez volt a terv.

Neki kéne rosszul éreznie magát, nem neked.

tegnap 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Csak megkérdezném.. Nektek akik szerint ott kell hagyni a párodat holott alig találkoztok van csajotok, pasitok? Mert van egy sejtésem..
tegnap 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13, én a #12 vagyok és igen, van párom (vőlegényem).

És még mimdig tartom, ha hetekkel azelőtt lefixáltuk (hacsak pont nem akkor lázasodik be, vagy lesz rosszul) akkor én bizony elmegyek.

tegnap 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, hol szerepel a kérdésedben

#féltékenység #korlátozás ?

ma 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!