Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmentem a szüleimmel nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem a szüleimmel nyaralni, a barátom azzal cukkol, hogy szakadjak le anyuciról meg a pénzükrõl. 22 éves vagyok 4 éve kapcsolatban, igaza volt a páromnak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 11:59
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
80%
Tudsz már önellátó lenni?
2023. okt. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Együtt élek a párommal. Dolgozunk egyetem mellett mindketten. A szüleim ezt ajándéknak szánták.
2023. okt. 23. 12:10
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne mehetnél a szüleiddel pihenni? A lányom 30 éves, minden évben "nyaraltattuk" egy kicsit a férjével, most már az unokámmal is. 11 éve vannak együtt. Ettől még bőven önellátók, saját lakásuk van 4 éve. De olyan jó együtt lenni velük egy hetet gondtalanul!
2023. okt. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
A párod bunkó beszólást tett. Neki is ilyen jó a kapcsolata a szüleivel, mint neked?
2023. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
32%

Ha mindkettőtöknek ajándék volt akkor nem gáz. Szerintem akkor lenne az ha mindig előfordulna.


Az meg már jó dolog ha Magyarországon valaki 22 évesen idáig jut. Szerintem nálatok nincs ezzel baj.

2023. okt. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
40%
+ lemaradt hogy úgy gáz ha mindig ők fizetnek mindent. Én akkor érzem jól magam ha tudok bele szállni a közös nyaralásba.
2023. okt. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, a nyomi pasit az irigységével tönkre fogja tenni a kapcsolatotokat.


Nem értem, hogyan lehet vonzó a szemedben az, aki irigy arra, ami téged boldoggá tesz?


Szerinted ez jó dolog?

2023. okt. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak savanyú a szőlő, amiért neked volt külön élményben részed, neki meg nem. Miért ne mehetne az ember a szüleivel pihenni egyszer az évben?
2023. okt. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezt a szüleim állták, hogy a barátom be mondhassa, hogy a “közös kasszából ment el”, és õ nem jött.
2023. okt. 23. 12:26
 10/30 A kérdező kommentje:
Mivel alapvetõen nem kérek semmit a szüleimtõl, úgy gondolták, hogy ennyi belefér.
2023. okt. 23. 12:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!