Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmentem a szüleimmel nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem a szüleimmel nyaralni, a barátom azzal cukkol, hogy szakadjak le anyuciról meg a pénzükrõl. 22 éves vagyok 4 éve kapcsolatban, igaza volt a páromnak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 11:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:
Nem hívták. Csak engem.
2023. okt. 23. 19:24
 22/30 anonim ***** válasza:
21%
Akkor nem mentem volna nyaralni. Többe nézed a nyaralást mint a párodat? Szép egy múzsa lehetsz.
2023. okt. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez a Gyakori... Itt van egy réteg, amely számára megbocsáthatatlan bűn, ha az embert a szülei 18 évesen nem kúrták ki az utca kövére egy váltás ruhával meg egy szendviccsel, hogy aztán 45 évesen egy romos albérletben a mellét verhesse, hogy "mindent egyedül ért el". :D


Nyilván van az a szint, ami gáz, de hagyjuk már, hogy a szülői támogatástól BÁRKI kevesebbet érne. Tök szomorú, hogy egyesek ennyire fos családban élnek, nem támogatják egymást és ismeretlen számukra a segítség és az ajándék fogalma.


Ha a saját családomra gondolok, édesanyám újra és újra pénzzel támogat engem és a tesómat, mi nyaranta felújítunk otthon, nagytakarítást, lomtalanítást végzünk, amit az anyánk nem bírna egyedül. A tesóm segít a műszaki/infirmatikai problémáimban, én meg vigyázok a gyerekeire stb. Egy család ilyen, baszki (vagy ennél is összetartóbb), de attól, hogy segítünk egymásnak, még nem leszük külön-külön életképtelenek. Ellenkezőleg.

2023. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
13%
Szóval 4 éve együtt vagy vele,és te úgy elmész a szüleiddel nyaralni,hogy őt nem is hívják? Azt hittem dolgoznia kellett,vagy akármi. Nem mondom,hogy bűn,hogy elmentél,de akkor a párod reakciója sem hiába való. Én biztos nem mentem volna el,ha őt nem hívják. Ez nagyon megalázó lehet.
2023. okt. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha a pasika stílusa ilyen, és mindenre ezen a bájos módon reagál, nem csoda, hogy nem hívták. Gondolom, a szülők megismerték már az évek alatt és nem akarták, hogy elcsessze a nyaralást.
2023. okt. 24. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert évek óta együtt vannak, összenőve nincsenek. Semmi baj nincs azzal, hogy csak a gyerekükkel akartak elmenni üdülni.
2023. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
0%
Én nem mennék nyaralni a szerelmem nélkül.
2023. okt. 24. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Hadd döntse már el, aki fizet, hogy kit hív el. Pasidat nem, és ezen nem is csodálkozom. Kicsit lenéz téged a fickó.
2023. okt. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Mi újság nálatok, kérdező?
jan. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta, kedves kérdező?
ma 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!