Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elmentem a szüleimmel nyaralni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmentem a szüleimmel nyaralni, a barátom azzal cukkol, hogy szakadjak le anyuciról meg a pénzükrõl. 22 éves vagyok 4 éve kapcsolatban, igaza volt a páromnak?

Figyelt kérdés
2023. okt. 23. 11:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

De most mit vársz tőlünk?


A barátod irigy, tök gázul viselkedik. Mit akarsz tőle? Szerinted később nem lesz ebből probléma? 😀

2023. okt. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
13%
Életképtelenek a mai fiatalok. Lásd a te peldadat. Én 20 évesen már aktívan azon voltam hogy saját lakásba költöznek. Nem hogy a szüleimmel menjek nyaralni!
2023. okt. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
7%
Igaza van.
2023. okt. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%
12, sorold, mit értél el. Ja, nem vagy képes rá, mivel csak egy troll vagy.
2023. okt. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
96%

Már bocs, de egy szánalmas irigy kis suttyó a barátod. Csak az a baja, hogy nélküle mentél valahova.

Ha álltad volna a részed az lett volna a baja, hogy csak magadra költesz a közös kasszából, így meg az, hogy pénzeltetted magad a szüleiddel.

Ne foglalkozz vele. Viszont a kapcsolaton gondolkodj el, ilyen fazonnal lesz még bajod.

2023. okt. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
94%
Mi tart téged 4 éve egy ilyen önző, szánalmas kis gyökér mellett? Komolyan érdekel, hogy miért hiszed azt, hogy valaha jó életed lesz mellette.
2023. okt. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%
Az 50-es éveiben járó barátnőmet - aki a férjével együtt tisztességesen dolgozik - a mai napig anyagilag támogatja az édesapja. Hogy miért? Mert eszméletlen nagy vagyonnal rendelkezik és kinek segítene, ha nem a saját gyerekének?! Irigyből mindig sok lesz, válassz hozzád hasonlót.
2023. okt. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Vannak jól működő családok, amik nem szűnnek meg közel állni egymáshoz, és közös programokat szervezni, amint a gyerek felnő. Sokan nem ilyen szerencsések, vagy egyenesen irigyek, hogy másoknak megvan ez a családi összetartás. Csak sajnálni tudom az ilyen irigyeket.
2023. okt. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
62%
Miért nem ment veletek a párod? Persze nem kötelező,lehet néha külön is nyaralni. Csak 4 év után biztos van valami oka,hogy ő így reagál erre.
2023. okt. 23. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
0%

#14!


Házat vettem, hitelem nincsen, mindenem ami van az önerőből van. Nyugodt egzisztenciával rendelkezem.


Te mit értél el az életedben?

Várom válaszod!!!!

2023. okt. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!