Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még a mai világban normális lányok?

Figyelt kérdés
Nem kérek sokat csak legyen normális,ne igyon, ne dohányozzon .. Nincsen velem semmi gond.nem vagyok csúnya , mivel volt sok barátnőm de nem tudok egy normális partnert találni magamnak.. Ez miért lehet ?? :((( 23 éves vagyok, sok kapcsolatom volt de mint elfuserálodott mert rájöttem egyik sem olyan amilyen én akarnék magamnak.. Mit lehetne csinálni az ellen hogy ez megváltozzon ???? Valaki segíthetne hol tudnék esetleg partnert keresni ne neten .. mert ott mindig csődbe mentek ezek a dolgok...:((
2010. nov. 14. 03:57
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
roppant kíváncsi vagyok az emberek fejleményére...
2010. nov. 16. 16:18
 12/15 anonim ***** válasza:
Én is jelentkezek, megfelelek a leírásnak. Habár én mondjuk szeretem az alkoholt, de csak mértékkel. Én meg normális pasit nem találok, így megy ez....21/L
2010. nov. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valóban te lennél a normális, aki ahogy látom szinte semmi kompromisszumot nem képes hozni? A legnagyobb jellemhibája legyen valakinek a dohányzás. Majd késöbb rájössz, hogy azok a bizonyos "normális" lányok a legcéltudatosabbak, akik szabályosan ki fognak zsigerelni, idegileg és anyagilag.:)
2010. nov. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Én egy szóval sem írtam azt hogy tökéletes vagyok.. Te inkább tanulhatnál meg írni és nem pedig másokat kritizálni.. Szerintem azt sem tudod mit jelent az életben szerelmesnek lenni .. Ha igen akkor azt az illetőt nagyon sajnálom aki Rád talált.. Egyből elkezded az embereket főleg engemet olyan kritikákkal érinteni hogy Te tartod magad normális embernek.. Miért Te talán az vagy ? :))) Habár ez jó poén =)))))) Nem ismersz és nem tudod milyenek az elvárásaim csak egy részt írtam le belőle... De ha nem tudsz olvasni akkor tanácsolom neked az egyik magántanáromat , aki szívesen befogadna Téged :)))
2010. nov. 21. 12:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok. A korombeli lányok között nem találom a normálisakat, vagy ha találok ilyet, az már foglalt... Próbáltam nézelődni, ismerkedni szórakozóhelyeken, de ott csak ilyen hülye pic**kat találtam (elnézést a kifejezésért, de szebben nem lehet megfogalmazni :) ), akik egy vodkanaracs után mindenre kaphatók, végülis csak az egyéjszakás kalandokra hajtanak. Hát kösz nem, tartós kapcsolatot keresek, nem szexpartnert. Most, hogy BP-re járok egyetemre talán jobban tudok majd ismerkedni a nagyvárosban, és talán találok egy normális lányt, mondjuk eddig semmi fejlemény :(

19/f

2010. dec. 4. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!