Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vannak még a mai világban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak még a mai világban normális lányok?

Figyelt kérdés
Nem kérek sokat csak legyen normális,ne igyon, ne dohányozzon .. Nincsen velem semmi gond.nem vagyok csúnya , mivel volt sok barátnőm de nem tudok egy normális partnert találni magamnak.. Ez miért lehet ?? :((( 23 éves vagyok, sok kapcsolatom volt de mint elfuserálodott mert rájöttem egyik sem olyan amilyen én akarnék magamnak.. Mit lehetne csinálni az ellen hogy ez megváltozzon ???? Valaki segíthetne hol tudnék esetleg partnert keresni ne neten .. mert ott mindig csődbe mentek ezek a dolgok...:((
2010. nov. 14. 03:57
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

a normális lányokat a fiúk többnyire kicikizik a haverjaikkal

mert a legtöbb nem cicababa , nem ribancok szóval nekik unalmas lányok

de ez fordítva is igaz , a normális fiúkat a lányok a barátnőikkel kiröhögik

2010. nov. 14. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok én ! Nem szeretem az alkoholt, sem a cigit, nem vagyok cicababa sem semmi ilyesmi.És ezért épp hogy sokan lenéznek,de nem érdekel,majd aztán én is megtalálom a hozzámillő partnert.

18/L

2010. nov. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen lányok, csak kevesen. Én egy ilyen fiút keresek, de a környezetemben élő srácok attól hiszik magukat menőnek, hogy cigiznek, füveznek, hétvégenként részegen taperolják a lányokat, akik hagyják, mert ugye szintén részegek.

Az a baj, hogy a mai világban az számít "normálisnak", aki megy a többség után és gondolkodás nélkül csinálja ezeket a hülyeségeket, csak hogy ne lógjon ki a sorból.

2010. nov. 14. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Átérzem a helyzeted.A környékemen szintén mindenki abnormális ezért majd el is költözöm innen Bp-re,persze tudom,ott is vannak hülyék de annyian mint itt biztos ninsenek.Esetleg te magad is felrakhatod egy társkereső honlapra ahol kiírnád,hogy milyen lányra vágysz és hogy milyen ne legyen.Vannak biztos olyan klubbok is ahova valószínüleg inkább normálisabbak járnak,mint páldául antialkoholisták,vegetáriánusok,állatvédők/környezetvédők és egyebek.Tehetz próbát az amatőr költőknél.(Poet.hu,AMF.) Mehetnél akár fesztiválokra(tudom,ott sok a piás)de nem kifejezetten a Szigetre gondoltam,hanem szintén olyanokra mint az előbb említett klubbok.Sajnos többet nem tudok segíteni.Én se tudok ennél többet tenni,legfelljebb csak várok a csodára.Ha a sors létezik és úgy akarja,hogy megtaláld az igazit,akkor meg is találod talán a legváratlanabb pillanatban.
2010. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Vannak még, persze, csak egyre kevesebben. Úgy néz ki az egész, mintha egy csomóan nem mernék felvállalni a saját énjüket, ezért keresnek egy olyan ideált, amivel jobban el tudják adni magukat. Szerintem épp ezért nem találok én sem valamire való, normális férfiút magamnak...


Baráti körödben nincs olyan, akit el tudnál képzelni magad mellé? Nekem onnan kerültek ki a barátaim leginkább, bár a netes keresgélésre sem volt eddig panaszom (párom.hu egyébként). Szórakozó helyeken tapasztalataim szerint képtelenség ismerkedni, hacsak nem egy éjszakás kalandokra hajaz az ember lánya/fia.


21/L

2010. nov. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:

Igen, vannak!:) Pl. én...:) 22 éves vagyok és én is egy normális pasit keresek, aki nem iszik, nem dohányzik, céltudatos...stb.

Szerintem nehéz így megmondani, h hol találsz olyan lányt amilyet szeretnél...

2010. nov. 14. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Minden embernek eljön egyszer az az idö, amikor rájön, hogy nem lehet a hamis elvárásoknak egy kitalált képnek élni.

Én 22 éves leszek és kilógok a korosztályomból, mert konkrét céljaim vannak, amik nem a péntek esti bulit takarják, nem drogozok, nem cigizek és az ivás kimerül egy igazán jó fajta borban.

Nekem is volt már jó pár kapcsolatom, de egyikböl másikból fejvesztve menekültem.

Majd eljön az idö, csak várd ki!

2010. nov. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Aki SZÉP, és iylen tulajdonságokkal rendelkezik, már nem igen van.... vagyis "kihaló" félben lehet...XD

Nekem fontos a külső is, és mindenkinek, aki azt állítja h nem, az vagy hülye, vagy hazudik.

2010. nov. 14. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nos nagyon szépen köszönöm a válaszokat.. Ide leírva látni hogy azért akadnak kedves emberek akik veszik a bátorságot és le merik írni a való igazat.. Igen 23 éves vagyok vannak céljaim 2 munkám is van, külön életem van.. El tudom látni magamat , tudom mi kell egy nőnek de sajnos azok mind vissza élnek vele.. van mikor csak a sexre utaznak , vagy van mikor csak a pénzre.. Tényleg a mai világban úgy nem lehet ismerkedni hogy ne a pénz és ne a nagy farok érdekelje ezeket a nőket ?? Vagy én választok rosszul és nem tudom tényleg hogy akkor mit is tegyek.. Önbizalmam az van és optimista is vagyok.. Rengeteg lány vesz körbe itt lehet érteni olyan 20-30 at.. de Tényleg nekem már egy olyan kapcsolat kellene ahol normálisak a nők a lányok.. nem beképzeltek , nem a pénztárcára utaznak , nem a nagy farokra hanem arra amit kaphatnak.. Inteligencia,illem hol marad ?? Vagy olyan világba indulunk ahol annyi lesz : szia jól nézel ki kielégítesz ? és ezt még szépen írtam le.. Sajnos sok korombéli nem tud sehol sem elhelyezkedni, nincsen munka , nincsen célok és csak a buliknak élnek.. Ok menjen is bulizni de ne úgy hogy részeg lesz és olyakat csinál amit később megbán.. Sajnos az emberekben nincsen tartás és már mindent meg tudnak maguknak engedni.. Kérdem én : mi lesz azokkal az emberekkel akik egy normális kapcsolatra vágynak ? hisz sok bünözőnek vannak barátnői és nekünk rendes pasiknak meg nincsen.
2010. nov. 14. 17:39
 10/15 anonim ***** válasza:
jelen
2010. nov. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!