Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális ez a mai világban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ez a mai világban?

Figyelt kérdés
Normálisnak számít az a mai világban, hogy egy fiúnak 17 évesen még nem volt párkapcsolata, sőt még egy csók se meg semmi?Nem mintha zavarna(max egy kicsit), csak kíváncsi vagyok a ti véleményetekre.Köszönöm :)
2011. márc. 31. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:

szerintem aranyos :) és ritka... de teljesen normális...

én 15 vagyok, de nem is érzek rá késztetést hogy ilyeneket csináljak... főleg másik fél nélkül ugye xP

15/L

2011. márc. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én ugyan ilyen vagyok csak 21 évesen.
2011. márc. 31. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

normális :) szerintem nem kell sietni :) nekem volt már 24 éves szűz párom is, nagyon imádtam és tetszett, hogy én lehettem az első :)

21/L

2011. márc. 31. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 19 évesen voltam először együtt lánnyal, és ma is ő a szerelmem :)
2011. márc. 31. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Normális nyugi.
2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt barátomnak 18 évesen én voltam az első. (Nekem sajnos elég sok volt előtte...... De erről most nem akarok beszélni...) Szerintem iszonyatosan cuki volt, odáig voltam tőle. Imádtam szerettem. Azóta is visszasírom... :( De sajnos rohadtul megváltozott és egy beképzelt fsz lett...
2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 szamóca. ***** válasza:
ha téged nem zavar, miért is ne lenne normális?
2011. márc. 31. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad különcnek mert még nem találtad meg azt az embert akivel ezeket átélhetnéd:) Majd ha itt lesz az ideje megtörténik minden szépen sorban:)
2011. márc. 31. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!