Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek az udvarlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek az udvarlás idejétmúlt dolog?

Figyelt kérdés
A hétvégén hallottam pár huszonéves srác szájából, hogy a lány, aki udvarlást vár, hoppon marad. Szerintetek igaz ez? És ha igen, miért?
2010. nov. 10. 16:08
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, bár csak a saját nevemben beszélhetek, nem értek veled egyet. Vagy esetleg csak részben.

Fontos a biztonság érzése, de ehhez nem kell ész nélkül bunyózni. Értelmes nő egyébként is csak ritkán kerül taperolós szituációba, és a többségét tudja kezelni is, bunyó nélkül. Nem kell mindenkit vezetnie a pasinak, szerintem bőven elég, ha már önmagán képes uralkodni. Az sokkal nagyobb feladat, mint másoknak dirigálni :D

Bérpapírt sosem kértem senkitől, és pl. az exemről sem tudtam, mennyit keres, míg össze nem költöztünk.

Mindig ennyire felszínes csajokkal találkozol?

2010. nov. 15. 15:10
 22/22 anonim válasza:

Sziasztok!

Én nem ítélem el egyik nemet sem,ahány ember,annyi jellem,nem szabad általánosítani! Igaza van a 2010-11-15 11:20 -i hozzászólónak,valóban sok az olyan lány,ha nem jön be a pasi nekik,vagy szórakoznak vele,vagy kiröhögik a háta mögött.... viszont ez igaz a férfiakra is,aki rendes leányzó,azt kiröhögik,kitolnak vele... Ez egy oda-vissza játék,mindkét fél hibás (tisztelet a kivételnek)!

2011. aug. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!