Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már aki hülye volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már aki hülye volt az udvarlás folyamán?

Figyelt kérdés

Mint én: csak egy randi volt, többet nem lehetett mert mindig koptatott. De én csak tovább erőlködtem, és végül elmondtam neki ami van, csak most utólag látom, hogy nem érdemelte meg... a holtpontnál rá kellett volna vágnom az ajtót "jó, akkor hagyjuk!" de én hülye voltam.


Volt már más is igy?


2011. júl. 14. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam már hülye, álltalába mindig én kerestem a másikat, sőt el is mentem hozzá,aztán rá kellett döbbennem, hogy nem kíváncsi rám többé,nem tudom miért hisz az első pár napban tök jól megvoltunk meg is beszéltük a randit,aztán így ejtett.Azóta inkább megvárom amíg a fiú hív.
2011. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Van ez a mondás:

"Ha egyszer becsap, az az ő szégyene, ha kétszer, az a tiéd"

Szerintem, ha az első próbálkozásod negatív, lekezelő választ vált ki, az az ő bunkóságát tükrözi, mert normálisan is "le lehet koptatni" az udvarlót. Ha tovább próbálkozol, az viszont a te értetlenségedről, tapasztalatlanságodról ad tanúbizonyságot. Mindenki volt már így, ezt meg kell tanulni. Tovább kell állni, ha valami nem jön össze.

2011. júl. 14. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velemis volt már ilyen csak akkor ott én akartam lekoptatni.:( Sajnálom így visszagondolva de nem merszem neki elmondani hogy mi a helyzet.Egy-két tali volt aztán amikor keresett nem vettem fel a telefont,facebook-on minden bejegyzését kitöröltem.Ez nagyon gyerekes tudom.Voltam 16 éves nem tudtam hogy reagáljak...
2011. júl. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!