Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az udvarlás elavult dolog ma már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlás elavult dolog ma már?

Figyelt kérdés

Mert az okés, hogy a férfiak szerint igen, és nem udvarolnak, de ha odamegyek egy nőhöz és megpróbálok neki bókolni, vagy elhívni valahová, akkor általában semmi reakció.

Szóval manapság már csak ez úgy működik, hogy a lányok odamennek és kiválasztják a fiút, aki tetszik nekik?


2010. dec. 29. 16:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nem mindenkinél,vagy aki igenis elvárja,hogy a férfi menjen oda hozzá és udvaroljon.
2010. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem, dehogyis!!! Én szeretem ha bókolnak és szeretem, ha szemtől szemben elhívnak randizni. Én semmiféleképpen nem kérdezek meg fiút randizás céljából. Na jó, talán akkor, ha őrülten szeretem és ő is mutatott jeleket. De aki nem reagál, annak nem tetszel, úgyhogy inkább hagyd.
2010. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
mert a nőket vonzani kell, ennyi :)
2010. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Első: van ilyen, de melyik korosztályban?
2010. dec. 29. 16:53
 5/17 anonim ***** válasza:
ma 16:53: Elég komolytalan vagy. Hogy szeretheted, ha nem is ismered?
2010. dec. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Rendesfiú/19 ***** válasza:
Azt nem mondta, hogy nem ismerni;)
2010. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
En 18 eves lany vagyok es elvarom az udvarlast. Igenis erezzem rajta, hogy ferfi es en vagyok a no. Ez pedig nem azt jelenti, hogy 20 kg izom kell mindket karjara. A kis bokkeno ha szerelembe esek. Akkor mar nincs elvaras. :)
2010. dec. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nem elvault és soha nem is lesz az. Ez az egyetlen módja annak, hogy a férfi tudtára adja a nőnek vonzalmi közeledését. Ez temészetes folyamat, ha egy férfi komoly kapcsolatot szeretne és házasodni. Alkalmi együttlétnél nem muszáj udvarolni, ha a hülgy nem prostitulát ám még sem igényli az udvarlást. Ilyen előfordul. De komoly kapcsolat kialakítására feltétlenül fontos udvarolni, hisz annélkül nem nyeri el a férfi a högy tetszését.
2010. dec. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

az udvarlással csak annyi baj van, hogy első elutasításra már repülnek is a következőhöz

ez olyan kiábrándító, mintha az eredeti nem is kellett volna igazán (lásd alekosz)

aki minden nőnek udvarol, az egynek sem kell.

szóval aki udvarlós típus, az tuti nem egy lánynak csapja a szelet, hanem többnek.

ez nem hiányzik egy csajnak sem. tiszta égő az ilyen srác.

2010. dec. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:21


Abból, hogy valaki udvarol, nem következik feltétlenül, hogy egyszerre több nőnek is.

2010. dec. 29. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!