Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak a kedveskedés, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a kedveskedés, az udvarlás felém luxus. Mit tegyek, hogy kapjak mindezekből?

Figyelt kérdés
pedig szeret, de mivel sehogyan nem mutatja ki, gyakran elbizonytalanodom és csak akkor kapok tőle egy kis "szeretetmorzsát" amikor már a szakítást pedzegetem.hogyan változtatható ez meg?
2010. máj. 7. 15:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Hát, mással nagyon nem tudsz rajta változtatni. Ha akkor sem kap észbe, ha mondod, h szakítani szeretnél, akkor van nagy baj...

Sztem mondd el neki egyszerűen és őszintén, h neked vannak efféle igényeid, és erőltesse meg magát, ha nem akar elveszíteni téged.

(24/L)

2010. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Tedd magad elérhetetlenné. Úgy értem, ne add magad oda csak úgy. Elvégre a férfinek kell tennie, hogy a nő beadja a derekát. A baj az, hogy a csajok is vágynak a szeretetre, de azért nem mindegy, hogy ezt egy arra érdemes embertől kapják meg vagy sem. Ráadásul, ha meg kell melóznia érted, jobban is fog becsülni. Szóval legyél kedves, ne legyél hideg, lehetsz kacér, huncut, de magadat ne add oda csak azért, mert vágysz az ölelésre. Ezt hívják udvarlásnak, ami éppen arra jó, hogy felmérd, tényleg téged akar-e a csávó, vagy ő is csak ölelésre vágyik anélkül, hogy igazából ismernétek egymás gondolatait, gondjait, érzéseit.
2010. máj. 7. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

de akkor olyan lenne neki, mintha kötelező lenne mondania. nem?

amúgy a volt nőjének írt régi leveleiben meg egyszerűen ömleng!!!így szeretlek meg úgy, leírva 100-szor stb

hogy lehet ezt elérni egy srácban?

kezdjek el én is ömlengeni?

2010. máj. 7. 15:55
 4/15 A kérdező kommentje:

2. válaszolót az előző komment után olvastam

válaszom: olyan nehéz tartani a 3 lépést

most ne bújjak oda? vagy mit ne csináljak?

ok kacérság, mosoly...és?

2010. máj. 7. 15:58
 5/15 anonim ***** válasza:

Csinálj mindent úgy, ahogyan eddig, de ha azt érzed, nem elég kedves veled, akkor ne kezdeményezz. Tanulja meg, hogy akkor "veted" rá te is magad, ha érezteti veled, hogy fontos vagy neki, különben meg ne nézzen már téged lotyónak, aki bármikor a rendelkezésre áll.


De az is lehet, hogy valami egészen más nyomja a lelkét, vagy gátlásos a csajokkal, vagy nem adsz neki elég megerősítést, visszajelzést. Beszélgetni, mintha kívülállók lennétek, mindig jó leht.

2010. máj. 7. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ja, még annyi, hogy ezt szóval kierőszakolni egy fiúból nem lehet. Tehát szerintem ne mondd neki, hogy ilyen igényeid vannak. Ehelyett fel kell ébreszteni benne a vágyat. Nehéz ügy, szerintem a sráccal van gond, de nem az alaptermészetével, mert ez a fajta határozatlanság kortünet, tízből 8 férfi szenved ettől. A lényeg, hogy ne állj automatice mindig a rendelkezésére, mert akkor nem a nője vagy, akinek udvarolni és megszerezni kell, hanem az anyja. 2. hozzászóló
2010. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ugyanígy vagyunk mi is a párommal.én 5 évg bírtam,most vagyunk szakításban.nem lehet sokáig bírni.k.urva szar
2010. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

mert ma is arra, hogy akkor szakítsunk,ha nem szeret csak annyit csinált, hogy áthívott magához(személyesen). ezzel jelezve, hogy nem akar szakítani.

és ennyi. semmi de igen, szeretlek, miegyebek

erre én átmegyek és mintha mi sem történt volna, röhög a markában, hogy szegény csaj hogy kivan miatta

ezért kell vmit lépni

2010. máj. 7. 16:53
 9/15 A kérdező kommentje:

amúgy az elérhetetlenségi ötletekről:

ő annyira nyeregben érzi magát, ha lemondok pár randit, ,simán belemegy, ha nem bújok hozzá, simán elalszik hátrafordulva

magas lovon ül

tudom én csesztem eddig el

2010. máj. 7. 16:55
 10/15 A kérdező kommentje:
16:44 -es a te párod is ilyen beképzelt, öntelt, azért nem mutatta ki? vagy miért?
2010. máj. 7. 16:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!