Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromnak a kedveskedés, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromnak a kedveskedés, az udvarlás felém luxus. Mit tegyek, hogy kapjak mindezekből?

Figyelt kérdés
pedig szeret, de mivel sehogyan nem mutatja ki, gyakran elbizonytalanodom és csak akkor kapok tőle egy kis "szeretetmorzsát" amikor már a szakítást pedzegetem.hogyan változtatható ez meg?
2010. máj. 7. 15:49
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

nem beképzelt,nem is öntelt.egyszerűen neki nem természetes,hogy az emberek kimutatják egymás felé az érzelmeiket.se egy puszi,ölelés,cirógatás,szép szó és még sorolhatnám.miközben én minidig kimutattam.

az utóbbi időben bróbálkoztam ezzel a módszerrel,hogy "na akkor meddig bírja,ha én is így viselkedem vele".sajnos nem azt kaptam amit vártam.észre se vette,sőt örült,hogy nem kell fárasztania magát még annyira sem amennyire eddig tette.azt mondja ő ilyen.én léptem.legyen ilyen,csak mostantól nem velem.én meg keresek magamnak egy szeretetreméltó-szeretni tudó férfit.akinek nem kell könyörögni éjszakánkén.

csak mmég annyit,hogy ne csináld ezt sokáig mert az önbizalmad,önbecsülésed a 0 alá fog esni egy idő után.nem érezteti veled,hogy fontos vagy neki,hamarosan el is hiszed.

bocsi hogy ilyen hosszú voltam

2010. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

ahogy olvasom amit írtál, okos döntésnek látom a szakítást

én viszont most attól félek, hogy ennyierővel a világ összes pasija ilyen lesz velem, ha én nem tanulok meg magamon változtatni, hogy a pasiból kibírjam váltani azt, hogy ő kaparjon

2010. máj. 7. 17:45
 13/15 anonim ***** válasza:

ettől ne félj,nem veled van a hiba.egy normális kapcsolatban adok-kapok van.(szerintem).

egy normális kapcsolatban nem az számít,hogy ki ad többet a másiknak-és ezáltal ki van a nyeregben,aki kihasználhatja ezt-hanem hogy mennyire jól esik az amit a másik ad és úgy érzed megszakad a szíved ha nem viszonzod.

2010. máj. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

ó de szép amit írtál!

bár egy igazi kapcs-ban lennék a párommal

2010. máj. 7. 18:02
 15/15 anonim ***** válasza:

Figyelj. Ha szakítasz, és a párod valóban szeret téged, akkor nem fogja annyiban hagyni. Akkor küzdeni fog érted. De gondolom, nem akarsz sokáig együtt maradni egy olyan sráccal, aki nem szeret téged. És ha tényleg nem szeret, legalább időben kiderült, és léptél. Akkor nincs már mit vesztened. Érted? Szakítottál és megszabadultál valakitől, aki nem volt hozzád méltó.

Most próbálkozhatsz kicsikarni belőle mindenféle megnyilvánulást, szavakat, romantikus tetteket, de ha nem szeret téged, tényleg csak nyűg lesz neki. Ha viszont szeret, és te kijelented, hogy ezt így nem tudod tovább elviselni, akkor megpróbál majd változtatni.


Egyébként a srácoknak ez általában nem erősségük. Ők a logika emberei, az észérveké, a realitásé. Azért emelik fel a telefonkagylót, mert valami halaszthatatlant szeretnének elintézni: Drágám, szaladj légyszi le a bankba, mert 10 perc múlva bezár, és intézd el nekem ezt, kérlek. Vagy: Szívem, azt hiszem, pár percet késni fogok. Vagy: Megvettem amit kértél. Vagy: Boldog névnapot. - de ez utóbbi már igazán romantikus cselekedet ám tőlük!

De ne feledd, itt is van kivétel, ezek csak általánosságban érvényesek. Viszont ha ezt szem előtt tartod, akkor könnyebben megérted őt.

Nem kötelezheted arra - valóban - hogy minden nap 2X kimondja szóval: "szeretlek", de arra igenis jogot tarthatsz, hogy éreztesse veled, ha egyszer így van. Teljesen függetlenül attól, h az embernek milyen a habitusa, az azért elvárható, h odafigyeljen a párjára.

Tehát nem kell belőle udvari bolondot faragni, de ha annyit mondasz neki, h "akkor itt a vége" - (mert látszólag a fenyegetés nem használ. Sőt, lehet, h úgy van vele, h neki ez így kényelmes, mert te úgyse mernéd megtenni.) - akkor lépni fog.

Ha valóban szeret.


És ajánlom figyelmedbe a zárójeles részt mégegyszer.

Bocs, ha hosszú voltam, én vagyok az 1. válaszoló is.

2010. máj. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!