Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy azt mondja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy azt mondja imád, meg minden, de néha ha írok neki myvipen, mert dolgozik, luxus válaszolni?

Figyelt kérdés
Nem vagyunk régóta együtt, de ez olyan furcsa...írok neki elolvassa de nem válaszol...msn-en beszélünk, de ő a héten du-n melózik...
2010. ápr. 29. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:
bővebben?
2010. ápr. 29. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mint pl valamelyik nap a héten...írtam neki h hiányzik,meg h jó lenne látni, vele lenni, vigyázzon magára...és nem írt vissza...kicsit szarul esett...de msn-en, meg élőben...más..
2010. ápr. 29. 15:15
 3/8 anonim ***** válasza:
jó, de korotok, fiu vagy lány vagy?
2010. ápr. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
lány 19-ő 22
2010. ápr. 29. 15:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Ugye te nem tudod, hogy mi az:dolgozni?

Dolgozik, nem tud válaszolni.

2010. ápr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem nem tud válaszolni...Én reggel mondjuk írok neki, mielőtt elmegyek suliba, ő meg 3 ra megy, előtte bővel elolvassa, és vissza tudna írni...akkor még otthon van,ú.
2010. ápr. 29. 15:21
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert lusta disznajok:D

Detto ugyanezt csinálja a pasim...

Én írok neki mindig ő meg jó esetben felhív 2 percre...

Kérdezz rá, hogy zavarják- e a leveleid?

Úgyis mondja hogy nem. Erre mondhatod hogy de sosem válaszolsz... :)

2010. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nekem meg a barátnőm csinálja ezt néha...na most akkor a pasik vagy a csajok a szemetek?:D
2010. ápr. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!