Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az udvarlás elavult dolog ma már?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az udvarlás elavult dolog ma már?

Figyelt kérdés

Mert az okés, hogy a férfiak szerint igen, és nem udvarolnak, de ha odamegyek egy nőhöz és megpróbálok neki bókolni, vagy elhívni valahová, akkor általában semmi reakció.

Szóval manapság már csak ez úgy működik, hogy a lányok odamennek és kiválasztják a fiút, aki tetszik nekik?


2010. dec. 29. 16:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

persze, hogy nem

aki többnek udvarol az ott helyben csinálja

pl diszkóban odajött táncolni hozzám egy srác, aztán ment egy másikhoz, meg másikhoz

tiszta szánalom az ilyen

2010. dec. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:32


Diszkó és udvarlás? :) Ilyesmiben nem hiszek.

2010. dec. 29. 18:39
 13/17 anonim ***** válasza:
akkor alekosz és való villa
2010. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

A válasz írója 74%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 18:52


Úgy értettem, hogy a diszkó ÉS az udvarlás számomra nem kompatibilis. :D Tehát egyrészt nem is járok diszkóba, másrészt nem hiszem, hogy ott olyan emberek - nők - lennének, akik nagyon tisztában lennének az udvarlás fogalmával.


Udvarolni meg szeretek.

2010. dec. 29. 18:54
 15/17 anonim ***** válasza:
én csak azt akartam ezzel mondani, hogy ha sok lánynak udvarol valaki nem lesz hiteles.
2010. dec. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

De aki több lánynak udvarol, lehet csak gyakorol vagy gyorsan kell neki valaki stb. Aztán lehet még fiatal az illető és csak barátnő kell neki, aztán valaki meg feleséget keres és nyilván akkor a kiszemeltet akarja meghódítani bármi áron.


Nem kell lenézni azt, aki körbeudvarol mindenkit, hisz leglaább mer próbálkozni.

2010. dec. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

ok nem kell lenézni

de aki udvarol pl. nekem, a bnőmnek, meg a szomszédcsajnak is, azzal én tuti nem jönnék össze

2010. dec. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!