Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek sikerült több hónapos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek sikerült több hónapos, esetleg több éves udvarlás után elnyerni a kiválasztott szívét?

Figyelt kérdés
Olyan történetekre lennék kíváncsi aki hosszú hónapokat töltött azzal, hogy meghódítsa szíve választottját! Kinek, hogy sikerült és mennyi időbe telt? Arra is kíváncsi lennék, hogy azóta is együtt vannak-e!
2010. júl. 4. 07:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Akinek van egy kis sütnivalója az nem udvarolgat hetekig, főleg nem hónapokig.

De ha van ilyen az rendkívül naiv ember. Csak sajnálni tudom, mert hogy egyetlen egy nő sem érdemel meg több heti udvarlást, az biztos!

22F

2010. júl. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Apollo93 ***** válasza:
Ez igaz, nem érdemel. Viszont, ha belegondolsz tök felesleges hónapokig udvarolni mert ha 1 évig udvarolsz és azelőtt nem kellettél neki a földhöz verheted magad akkor sem fogsz. Szóval időpocsékolás az egész, de én hónapokat sem udvarolnék.
2010. júl. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Első két válaszolóval nem értek egyet. Szerintem, ha nem udvaroltok egy lánynak pár hétnél tovább, az azt jelenti, hogy nem is érdekel titeket igazán. Így pedig tényleg semmi értelme. De ha beleszeretsz, akkor igenis sokáig udvarolni fogsz neki, mert nem tudsz róla lemondani. Ennek megvan a szépsége szerintem.

Igaz én lány vagyok, de volt egy ilyen esetem. Sokáig találkozgattunk, láttam rajta, hogy érdeklődik stb. Majdnem fél évig "ismerkedtünk", utána már tényleg komolyan udvarolt. Össze is jöttünk. Azt nem tudom neki mennyit ért az egész, mert nem tatott a kapcsolat fél évnél tovább, de szerintem igenis kell az udvarlás, mert ha ő nem teper annyit akkor, nem leszek a barátnője. Ez nem azért van, mert beképzelt k*rva vagyok, hanem szeretem megismerni a férfit, mielőtt komolyabbra fordul a dolog. A másik pedig az, hogy bele sem szeretek, ha nem udvarol, mivel találkozásunkkor külsőleg egyáltalán nem tetszett...:) De ez az udvarlás és kitartás meghozta a gyümölcsét.

De a ti válaszaitokból is látszik, hogy kiveszett a mai férfiakból a vadászösztön. Pedig akár hiszitek, akár nem, még most is sok nőnek erre van szüksége. Mert ez a mi egónkat is növeli és ettől érezzük magunkat értékesnek.

2010. júl. 4. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!