Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Szerintetek az udvarlás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek az udvarlás idejétmúlt dolog?

Figyelt kérdés
A hétvégén hallottam pár huszonéves srác szájából, hogy a lány, aki udvarlást vár, hoppon marad. Szerintetek igaz ez? És ha igen, miért?
2010. nov. 10. 16:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
69%
Felesleges. Aki jól néz ki, annak nincs szüksége rá, aki nem, az meg hiába teper.
2010. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
65%
igen
2010. nov. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Azért figyeljétek meg, és gondolkodjatok el rajta, hogy aki férfiakat "hibáztatja" amiatt, hogy az udvarlás kiment a divaatból az vajon milyen nemű lehet, és aki a nőket hibáztatja, az milyen. :)

Egyébként szerintem egyszerűen a nő és a férfi így alakította egymást, illetve korunk társadalmának, túlfejlettségének a hatása ez, kimegy a divatból, ettől függetlenül jó eséllyel mindig lesznek olyanok, akik igénylik majd.

2010. nov. 14. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ja, egyébként a kérdésre válaszolva: nem mindegyik lány marad hoppon. De ha a lányok többsége nem igényli az udvarlást, akkor a fiúk többsége meg nem fogja megadni. Így azok a lányok, akik elvárják, jóval kisebb eséllyel találkoznak olyan fiúval, aki hajlandó udvarolni. Az a fiú, amelyik udvarolna, meg jó eséllyel olyan lányokkal fog találkozni, aki nem tudja értékelni az udvarlást. Ez önmagában színtiszta számtan.
2010. nov. 14. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

És ugye ebből következik, hogy egyre kevesebb pasi lesz, aki majd udvarolni akar. Értem.

És jó ez így?

2010. nov. 14. 18:54
 16/22 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem jó ez így.

Én pasiból vagyok, előre leszögezem.

A lányoknak rengeteget kellene változniuk. Amikor olyan sráccal találkoznak, aki bejön nekik, minden kontroll nélkül odadaják magukat, ha nem jön be, akkor viszont nagyon rondán elbánnak vele.Először is ezen utóbbin kellene változtatniuk. Ha nem ő az emberük, akkor meg lehet mondani világosan, hogy mit gondolnak, aki értelmes srác, az egy egyértelmű nemnél tudja, hogy egy másik lánynál kell próbálkoznia. Aki bejön, az pedig harcoljon meg értük! És ez alatt nem az ajándékozást értem! Rengeteg módja van az udvarlásnak, pl. lehet szervezni közös kirándulásoakt, meg lehet hívni a lányt ebédre, akár otthonra is, stb, stb...

Ha megadják a módját, akkor nagyon kellemes dolog lehet egy ilyen udvarlás, csak az kell, hogy mindkét fél akarja.

2010. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
már ócska
2010. nov. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

És ugye ebből következik, hogy egyre kevesebb pasi lesz, aki majd udvarolni akar. Értem.

És jó ez így?"


Racionális vagy személyes választ szeretnél hallani? :)


Racionális válaszom: nekem nem tisztem eldönteni, hogy mi a jó, és mi a rossz. A világ így alakul, mert... rengeteg oka van, de ez itt most nem társadalom-tudomány előadás, hogy ezt kifejtsem. A lényeg, hogy véleménnyel tutira nem lehet ezt megváltoztatni, főleg, hogy ma már az udvarlás megadni hajlandó férfiak/az udvarlást igénylő nők vannak kisebbségben. Ez egyszerűen egy ilyen kor, túl kell élni.


A személyes válaszom: nekem sem tetszik egyáltalán az, hogy a dolgok ilyen irányba haladnak. És mindezt férfiként írom le. De igyekszem a pozitív dolgok felé menni. Ha a lányok többsége nem igényli az udvarlást, akkor ezt úgy fogom fel, hogy ez egyszerűen csak a lányok azon kisebbségben lévő részét teszi számomra értékesebbé, akik még igénylik. És akikből kevesebb van, már önmagukban értékesebbek. :)

2010. nov. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

Tetszik a személyes válaszod :D Bár a racionális sem kutya.


Tudom, hogy véleményekkel nem lehet megváltoztatni ezt a folyamatot. Csak amit hallottam, nőként megdöbbentett. Igen, észrevettem, hogy egyre kevesebb a romantika, és zavart is, de nem tudtam az okát.

Az udvarlás alatt én sem az ajándékot értem, főleg nem a drága ajándékot. Azt vásárlásnak tartom, és úgy is kezelem. Viszont fontosnak tartom a beszélgetéseket, a közös tevékenységeket (kirándulás, séta, tánc, közös nevetések, stb.), a másikra való odafigyelést, és még sorolhatnám. Nekem ez hiányzik.


Hogy a lányoknak változniuk kell, az biztos. Egyre inkább átváltoznak azzá, amit korábban szidtak a pasikban. És kezelni sem nagyon tudják ezeket a helyzeteket. Hallottam már én is igencsak lealázó elutasításokat, és sosem értettem, ettől miért érzik jól magukat.

2010. nov. 15. 12:38
 20/22 anonim ***** válasza:
A nők kizárólag a keményebb férfiakat szeretik. Meg kell mutatni, hogy mit tudsz és a bunyózni tudás ott létfontosságú. Képzeld el taperolja valaki a csajodat azt le kell rendezned egy gyorsított boxmeccsel de ott még nyerned is kell. A másik, hogy mutasd meg a bérpapírod mert különben el sem hiszik, hogy jó anyagi helyzetben vagy. A harmadik, hogy legyen autód és nem lakásod mert az a nőket nem érdekli. És ezen felül, mindig keresned kell a bunyót, mert folyamatosan kell bizonyítani a csajodnak, hogy ő biztonságban van melletted. Jah és minden csapatban akár munkahelyen te legyél a vezető. Sok minden akad még ami keménységgel kapcsolatos de nem jut eszembe. Na ennyi, remélem nem vettem el a kedved.
2010. nov. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!