Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ezért ő bántódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ezért ő bántódott meg? Segítettek kitalálni vaalmi lejárató story-t? 14/N

Figyelt kérdés
Na egyik este a városba a voltunk így barátokkal. Meg láttuk, ott pizzáznak a fiúk oda mentünk beszélgetni kértünk pizzát persze adtak is. Utána én elkezdtem az egyikről leenni a feltétet a fiú rámszólt hogy azt még szeretné megenni. Én nem foglalkoztam vele ettem tovább, rámszólt megint, hogy elég voltmár, de ettem tovább na és még rámszólt vagy 2x és aztán kitépte a kezemből és elhajította és azt mondta, hogy a kutyák úgyis a földről esznek, asztalhoz nem valók. Na erre nagyon megsértődtem és most szeretném lejáratni a fiút valami hazugsággal. 14/l Amúgy ott még helybe teljes erőmből bokán rúgtam azis fájt neki :).
2010. nov. 7. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
100%
Én szívesen össze rugdosnálak,adhatnál egy címet.Gondolom nem vagyok egyedül.
2010. nov. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 A kérdező kommentje:
egy 14 évesre nem vagy elég egyedül? Hát biztos kemény vagy akkor xD
2010. nov. 12. 19:07
 73/84 anonim ***** válasza:
83%
14 vagy?? .. akkor megyek :) 16 /F 2 év kempo&önvédelem .. csak elég lesz . cím?:)
2010. nov. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
93%

miért bántjátok őt?:(:( :D amúgy én is megyek ütni a ribanc fejedet te kurv@ csak add meg a címed és ha ott vagyunk akkor legyen ekkora a pofád aranyom:)


ez mind szívből jött:)

2010. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
100%
A szavazást indítványozó személlyel tartok :D keressük meg őket :D
2010. nov. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 A kérdező kommentje:
ez megtörtént csak én nem a lány vagyok benne, kiváncsi voltam mi a közvélemény :) amúgy meg megnézném hogy hányan jönnétek le ide verekedni azért mert valki kiírt valmit egy oldalra xD Vagy ha erre van időtök akkor meg grat
2010. nov. 13. 18:43
 77/84 anonim ***** válasza:
100%
jó duma "ez megtörtént de én nem a lány vagyok"..most már nem magyarázod ki magad.. hülye kurv@ jahh és rád mindig lenne időm hogy szétrúgjam a fejed
2010. nov. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
100%

"Vagy ha erre van időtök akkor meg grat"


Jaja, ha neked meg ilyen kérdéseket kiírni van időd, szintén gratulálunk, mindannyian. :D

2010. nov. 14. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
80%
istenem... gyépé war
2010. nov. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
100%
Elmebeteg sz@ros kurv@! 14 éves vagy, és képtelen vagy mérlegelni (csak azért mondom, mert én vágtam 1-2 dolgot ennyi idősen)? Tuti valami GyP-s osztályból jöttél, bakker! Nem kell a kamu, hogy te nem is a lány vagy, meg stb. És ne légy büszke arra, hogy már nem vagy szűz! Tudod 22L vagyok, és rohadtul átlátom a te kordban lévők helyzetét! Inkább óvtad volna a fejletlen kis öledet, minthogy dicsekszel, hogy már szétkúrtak! Ennyi! Nagy a tőgyed, és nagy tehéns3gg van alattad? Gratulálok!!! HÁHÁ XD
2010. nov. 30. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!