Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Jajj, nagyon félek! Első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jajj, nagyon félek! Első randi! Segítettek?

Figyelt kérdés

Szóval van egy fiú akivel nagyon jól elvoltunk/vagyunk ,de mégcsak neten keresztűl beszélgettünk.

Személyesen nem találkoztunk.Hétfőn találkozunk.

Olyan béna vagyok...hogy nagyon bármikor képpes vagyok elesni,vagy valami főleg,hogyha zavarba vagyok és zavarba leszek az biztos.Nagyon félek. Meg attól is,hogy mivan,hogyha nem tetszek neki?

Én szeretnék majd fizetni,nem fog hülyének nézni?

Köszönöm!


2011. júl. 9. 00:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Nyugi,ne izgulj :)

Egy fontos szabály van: légy mindig önmagad,ne játszd meg magad s minden rendben lesz :)

Lehet,hogy furán fog nézni,hogy te akarsz fizetni,de szerintem vagány dolog :D

Jó szórakozást

2011. júl. 9. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Azért annyire ne érezd magad csúnyának, hogy úgy érezd neked kell fizetni. :) CSak viccelek.

Pont ez a szép az egészben, hogy izgulsz, zavarban vagy, történik valami, élsz. A korodat azért írhattad volna, egyébként, szerelem, szex, párkapcsolat témakörébe tartozik ez! Egyébként nem fog megenni a fiú, hogyha elesnél. Ha mégis, megtudhatod mennyire lovag, vagy sem. Az, hogy ki fizet, az szitu függő. Függ attól, hogy mennyire meghitt, vagy nyílvános. Nyilván te hívtad randizni. A legegyszerűbb, ha neki is elmondod, amit gondolsz. Nem kell sok taktika, ez a taktika. Hívd meg, de beszélj meg vele egy randit, ahova neki kell elvinnie, hogy ne maradjon adós. Utána ne tétovázz huncut mód, henem csücsöríts, adj neki ami még jár ilyenkor, majd guten nacht! ;) LÉGY LAZA ÉS ÖRÜLJ MINDENNEK, HA ZAVARBAN VAGY ANNAK IS! Mosolygós lányok vonzók, meg egyáltalán a mosolygós emberek.

2011. júl. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Egyébként 14 éves vagyok!

2011. júl. 9. 00:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Nyugi add önmagad ez a lényeg. Ő is ember ő is izgul. Nekem is volt ilyen helyzetem és nem volt gond, nyugi neked sem lesz! :)
2011. júl. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne félj, hogy nem tetszel neki. Fontos, hogy nagyon ne akarj a korodnál idősebb lenni, maradj az aki vagy, illetve ahogyan ismer. Emlékszem én is idősebbnek akartam kinézni, meg átírtam a régi még kézzel írt személyit, meg ilyen hülységek. Nem olyan rossz az elutasítás sem, mint amennyire gondolod. Abban is van jó. Minek kellene utána mindenáron neked? Gondolkozz így és valahogyan mindig tuti siker lesz.
2011. júl. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ááá velem is volt ilyen..14 évesen szintén:D én lesetem apasi előtt a lépcsőn..nem volt gáz:) segített..és tetszettem neki:D sőt azt mondta szebb vagok ,mint a képeken:)
2011. júl. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Fizetést hagyd csak a fiúra vagy max fele-fele:D

Mint fiú szarul érintene ha a lány fizetne mindent első randin, mondjuk úgyse hagynám:D

2011. júl. 9. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jajj -jajj..annyira fel lehet téged ismerni...


Tegnap például két pasi megerőszakolt...


mit hülyíted itt a jónépet? :D

2011. júl. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!