Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ezért ő bántódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ezért ő bántódott meg? Segítettek kitalálni vaalmi lejárató story-t? 14/N

Figyelt kérdés
Na egyik este a városba a voltunk így barátokkal. Meg láttuk, ott pizzáznak a fiúk oda mentünk beszélgetni kértünk pizzát persze adtak is. Utána én elkezdtem az egyikről leenni a feltétet a fiú rámszólt hogy azt még szeretné megenni. Én nem foglalkoztam vele ettem tovább, rámszólt megint, hogy elég voltmár, de ettem tovább na és még rámszólt vagy 2x és aztán kitépte a kezemből és elhajította és azt mondta, hogy a kutyák úgyis a földről esznek, asztalhoz nem valók. Na erre nagyon megsértődtem és most szeretném lejáratni a fiút valami hazugsággal. 14/l Amúgy ott még helybe teljes erőmből bokán rúgtam azis fájt neki :).
2010. nov. 7. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
95%
;)
2010. nov. 7. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora rib@ancot még ő eszi meg más kjáját és még ö akarja lejáratni megérdemelted más még adott is volna 1-2 pofont mellé
2010. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
100%
te kisegítő iskolába jársz ugye?
2010. nov. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Választ akarsz?

1.Nem lejárató sztorin kell neked,hanem illemkönyv.Meg valaki,aki megtanít téged viselkedni.

2.Ha annyira éhes vagy,akkor rendelj magadnak pizzát!

3.Ha rád szólnak,hogy hagyd abba,akkor figyelj már oda.

4.A bokán rúgást meg helyből visszaadtam volna.De máshova.Vajon akkor is mosolyogtál volna?:)

2010. nov. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
100%
Nem. 11/Férfiállat.
2010. nov. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
100%
Ebben a helyzetben te voltál a bunkó. Ha valaki ad az ő ételéből, akkor ne élj vissza a kedvességével,azzal, hogy lezabálod a feltétet, az üres tésztát meg ott hagyod annak, aki kifizette a pizzát, és teszem hozzá, MAGÁNAK vette. Buta egy kislány lehetsz, ha ennyire nem tudsz viselkedni, és még utána te akarod lejáratni az illetőt egy hazugsággal. Csak úgy mondom, az ilyesmi mindig kiderül, és elárulom, hogy akkor nem a fiú lesz kínos helyzetben... Magadat járatod le.
2010. nov. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
100%
Feldobtátok a napom! Köszi :D
2010. nov. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked kellene kisegítőiskolába járnod mivel te eszed meg más kajáját és még azon gondolokozol h hogyan járathatod le te kutya ahogy az a pasi mondta neked haha
2010. nov. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
100%
Ne ége3sd már le a nőket basz..d hogy te 14 éves taknyos létedre aki ilyen prinmitiv és buta nőnek irod le magad! az meg a másik kicsit gondolkozál bár tudom megeröltető lesz .de ad neked a srác kaját te neked meg még feljeb áll mértb nmi a jó Istent vártál talán majd menüt fizesen neked szálljál már le a földre egy 6 éves nem gondolkozik igy örüljél neki hogy, még ilyen szépen beszélt veled más az ilyen huzásért már rég a képedbe törölte volna a pizzát aztán azt nyalogathatad volna magadról!
2010. nov. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 A kérdező kommentje:
Jó AKKOR CSAK AZÉRT IS AZT HAZUDOM, HOGY ELŐVETTE A FARKÁT, HOGY LESZOPJAM ÉN MEG ELKÜLDTEM A FRANCBA. REMÉLEM MINDENKI JÓL MEGUTÁJA ÚGYIS NEKEM HISZ MINDENKI MERT ÉN VAGYOK A LEGSZEBB A VÁROSBA ÉS ENGEM MIDNENKI SZERET
2010. nov. 7. 20:42
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!