Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis lelki tanács. Segítettek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis lelki tanács. Segítettek?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam...anyám,apám november óta elvált...és anyámnál is kell aludjak meg apámnál is,de anyámnál nem szívesen vagyok..nem érzem jól magam it...ő is észrevette...de azért csak anyám...barátaim se nincsennek...mer volt egy csaj és ezáltal mindég vele jártam minden hova,ezért a barátaimtol eltávolodtam...csak 2-3 ismerősöm van tőlem 30 km-re...az életem kész csőd...17 éves vagyok kérlek segíitsetek adjarok tanácsot vagy bármit mer már nem birom így továb....legyek öngyilkos?
2010. máj. 23. 20:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Menj el pszichológushoz.
2010. máj. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
és kiderült,hogy a csaj átvert....és mostmar bulizni se tudok kivel menni....
2010. máj. 23. 20:15
 3/11 anonim ***** válasza:
Eszedbe se jusson öngyilkosnak lenni! Az öngyilkosok gyávák. Sajnos ez ilyen, egyszer fenn, egyszer lenn. De mindenből van kiút, ne add fel.
2010. máj. 23. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ismerkedj, gondolom suliba jársz, ott könnyű, vagy menyj el kocsmázni, ott is lehet haverokra szert tenni (és nem csak ivócimborákra), :D

16L

2010. máj. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

jaj. öngyilkosság eszedbe se jusson.

Melyik szülődnél vagy többet? És hogy jársz iskolába? vagy annyira nem laknak messze egymástól? iskolába csak kell járnod....ott nem tudsz barátokat szerezni? Nagy városban laktok am? mert ha ott kimész városba könnynen lehet ismerkedni=) vagy neten is szerezhetsz barátokat de akkor meg mindig gépe előtt lennél meg az nem is olyan.

És mért nincsenek barátaid? nem vagy olyan öö könnyen barátkozós? vagy vmi más a probléma? mer taz hogy egyszer itt alszol egyszer ott azt a barátaid is megérthetik márha normálisak:S

Mindenképpen próbálj legalább egyet. Nekem sincs sok barátom....sok az ismerősöm de az nem mindegyik barát. 1-2 emberrel szoktam rendszeresen találkozni.

A rossz gondolatokat meg felejtsd el és ne zárkózz be ne szomorkodj próbálj sokat kint lenni a szabadba én állandóan kint vagyok mert menekülök itthonról hisz nálunk sem vmi jó a helyzet. Amikor csak tehetem kint vagyok. ÉS ismerkedtem már meg így emberekkel ( úgy értem h sokat vagyok kint...sokszor egyedül mert barátaim nincsenek otthon nstb...) és így is lehet ismerkedni...és ne félj menj oda bátran=)

2010. máj. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 0688 ***** válasza:
19%
most írnám azt hogy légy öngyilkos de csak mííínuszokat adnának rá így nemmondom azt hogy légy öngyilkos...
2010. máj. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Képes volnál akkor abbahagyni, mikor padlón vagy? Mint egy nagyon rossz sportoló... :|


Szüleiddel beszéld meg, hogy nem szeretsz anyádnál aludni. Keressétek meg az okát és változtassatok rajta, vagy más módon de oldjátok ezt a dolgot meg.


Hogy legyenek barátaid járj közösségbe.


Egy jó üzletember tudja, hogy hogyha egy cég csődbe kerül, akkor a megmentéséhez gyökeres változtatásokra van szükség. Az életed nincs másképp. Változtass! Keress új hobbikat, járj társaságba, sportolj.


Ne dobd el azt a sok sok szép pillanatot, ami még előtted áll. Hidd el, hogy én 17 évesen sokkal nyomorultabbul éreztem magam, mint most Te és sokkal közelebb álltam a "csődeljáráshoz", mégse adtam fel. Nem bántam meg.


20F

2010. máj. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
uh.....koszi mindenkinek h csak értelmeseket irtatok...hát egy kis faluban élek mindeki ismer szinte mindenkit....és suliba meg a közeli városba járok meg van 2 évem es vége a giminek várom....ez jó ötlet a sport...elmegyek egy úszó tanfolyamra,mer úgyse tok úszni...rem,hogy majd jobbra fordul az életem....
2010. máj. 23. 20:36
 9/11 anonim válasza:
azért én is ajánlom a pszichológust, de írj privát üzit ha gondolod, hogy segítene az, ha néha beszélgetnénk, a barátaim között is én vagyok a "pszichológus" :) szívesen meghallgatnálak ha szükséged van rá, és ha tudok segítek, veled egyidős vagyok, tehát tellyes mértékben megtudlak érteni.De a sport sem rossz ötlet, mindenképpen találj valamit amit élvezel, amiben fejlődni akarsz (ének, tánc, sport, rajz stb...) és próbálj ismerkedni minnél többet, jelentkezz versenyekre esetleg ha találsz nekedvalót, vállalj el szerepeket az osztályközösségben pl. Ne csüggedj, az élet ahogy előttem is mondták ilyen, egyszer fent, egyszer lent, de mindig van kiút, egyszer minden rossznak vége lesz és az életed még nagyon hosszú, rengeteg mindennel csodássá teheted még. Előtted az élet:) mosolyogj és élj ahogy a helyzeted engedi a legjobban!
2010. máj. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én tanácsom, hogy vegyél erőt magadon és ne hagyd el magad 17 évesen! ilyenkor boldognak kell lenned! Vannak osztálytársaid, próbálj meg velük barátkozni, aztán bulizni, esetleg találsz magadnak egy párt!A szerelem mindig boldoggá tesz, és a párodra mindig mindenbe tudsz számítani
2010. máj. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!