Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy kis lelki tanács. Segítettek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kis lelki tanács. Segítettek?

Figyelt kérdés
Egyedül érzem magam...anyám,apám november óta elvált...és anyámnál is kell aludjak meg apámnál is,de anyámnál nem szívesen vagyok..nem érzem jól magam it...ő is észrevette...de azért csak anyám...barátaim se nincsennek...mer volt egy csaj és ezáltal mindég vele jártam minden hova,ezért a barátaimtol eltávolodtam...csak 2-3 ismerősöm van tőlem 30 km-re...az életem kész csőd...17 éves vagyok kérlek segíitsetek adjarok tanácsot vagy bármit mer már nem birom így továb....legyek öngyilkos?
2010. máj. 23. 20:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
NEM MERED! :D
2010. máj. 25. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!