Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ezért ő bántódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ezért ő bántódott meg? Segítettek kitalálni vaalmi lejárató story-t? 14/N

Figyelt kérdés
Na egyik este a városba a voltunk így barátokkal. Meg láttuk, ott pizzáznak a fiúk oda mentünk beszélgetni kértünk pizzát persze adtak is. Utána én elkezdtem az egyikről leenni a feltétet a fiú rámszólt hogy azt még szeretné megenni. Én nem foglalkoztam vele ettem tovább, rámszólt megint, hogy elég voltmár, de ettem tovább na és még rámszólt vagy 2x és aztán kitépte a kezemből és elhajította és azt mondta, hogy a kutyák úgyis a földről esznek, asztalhoz nem valók. Na erre nagyon megsértődtem és most szeretném lejáratni a fiút valami hazugsággal. 14/l Amúgy ott még helybe teljes erőmből bokán rúgtam azis fájt neki :).
2010. nov. 7. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:
94%

úúúúúúúúúúúúristeeeeeeeennn

eztneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

egy az hogy elég gagyi a sztorid.

a másik meg az,hogy r.ohadék köcsög vagy.

a harmadik meg az hogy álomvilágban élsz:D:D:DD:D

tekis r.ibanc:D:D:D:D:Dte kis k*rva:D:D:D:D:D

pontozz csak le ha akarsz:D:D:D(r.ibi):D:D:D:D

2010. nov. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:
100%
szia szerintem is jol megerdemeleted:)
2010. nov. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem égesd le mi az hogy lekutyáz .. meg így megaláz írj privit vannak tippjeim 16/l
2010. nov. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:
92%
Azt a jó büdös ku*va anyádat :) miattad kettétörtem a billenytűzetet :) remélem a srác kiveri belőled a sz*rt is legközelebb :) (K)
2010. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:
90%
Ja és még annyit hogy CSICSKAAAAAAAAAAAAA VAGY!!!! :)
2010. nov. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 A kérdező kommentje:
kifejtenéd itt hogy mire gondoltál? (16/l) látom hasonlítunk :)
2010. nov. 11. 21:04
 47/84 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy szerintem az nem tesz érettebbé hogy nagy a melled jó a segged vagy szép vagy...tudod az a külső...és az sem tesz érettebbé hogy valakivel lefeküdtél...de most úgy nem azért..ha megkér hogy ne zabáld meg a kajáját...akkor te miért eszed tovább? tehát ez azért gáz...és az hogy elővette a farkát hogy leszopd...az se normális....bár a leírtak alapján még ennyit se érdemelnél...de a lényeg hogy miért nem próbálsz meg te az okosabb lenni...ha megkér hogy ne zabáld meg a feltétet nem zabálod....ha meg előveszi a farkát ott hagyod....próbálj komolyabb lenni...szerintem éretlen vagy...szexhez meg pláne...amúgy szólok hogy én sem töltöttem be a 15-t és ilyet nem csinálok...xD
2010. nov. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim ***** válasza:
100%
Nagyin gagyi voltxD Ez kamu:D Nem érzitek az iróniátxD?
2010. nov. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim ***** válasza:
100%
21:04 vagyok...és különben is....az sem túlságosan érett dolog hogy hazugsággal akarod leégetni...hát ez milyen már...úgyis kiderül hogy nem az :D de próbáld meg...ásd el magad jobban :D téged igazsággal égettek le....őt ne próbáld hazugsággal...ezek után úgysem hisznek neked....és különben is egyszer azt írod hogy az egész suli előtt leégtél egyszer meg azt hogy mindenki imád....ha mindenki imád akkor meg miért akadsz ki azon hogy leégettek.
2010. nov. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:
84%
Kössz minden formának aki egyetértett velem :)
2010. nov. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!