Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ezért ő bántódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ezért ő bántódott meg? Segítettek kitalálni vaalmi lejárató story-t? 14/N

Figyelt kérdés
Na egyik este a városba a voltunk így barátokkal. Meg láttuk, ott pizzáznak a fiúk oda mentünk beszélgetni kértünk pizzát persze adtak is. Utána én elkezdtem az egyikről leenni a feltétet a fiú rámszólt hogy azt még szeretné megenni. Én nem foglalkoztam vele ettem tovább, rámszólt megint, hogy elég voltmár, de ettem tovább na és még rámszólt vagy 2x és aztán kitépte a kezemből és elhajította és azt mondta, hogy a kutyák úgyis a földről esznek, asztalhoz nem valók. Na erre nagyon megsértődtem és most szeretném lejáratni a fiút valami hazugsággal. 14/l Amúgy ott még helybe teljes erőmből bokán rúgtam azis fájt neki :).
2010. nov. 7. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 A kérdező kommentje:
És amúgymeg mindenki azt mondja hogy érettebb vagyok a koromnál szóval ennyi
2010. nov. 7. 21:25
 32/84 anonim ***** válasza:
83%
Remélem ki dob a vonat elé:$ ha nem akkor megteszem éééén:P
2010. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
100%
Képzeljétek el hogy ahogy ordítja ÉÉÉÉÉN VAGYOK A LEGSZEEEEEB hátulról tarkón baszni egy serpenyővel ...
2010. nov. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:
100%
az a sok hülye azért mondja hogy érettebb vagy a korodnál, mert ők még éretlenebbek, és hozzájuk képest vagy érettebb, viszont egy normális emberhez képest gyerekes vagy... egy elkényeztetett p*csa vagy amúgy...
2010. nov. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 A kérdező kommentje:
akkor biztos azért van nekem a legnagyobb mellem a legformásabb fenekem és a legszebb sötét barna hajam az osztályba. én nem szoktam a szavakkal dobálózni 14/N
2010. nov. 7. 21:42
 36/84 A kérdező kommentje:
És az egész évfolyamba csak én voltam eddig fiúval.
2010. nov. 7. 21:47
 37/84 anonim ***** válasza:
100%
miért írod magad nőnek? közel se vagy egy nőhöz. inkább kislány. mellesleg meg tanuld meg beismerni a hibád, ne mást tenni felelőssé...
2010. nov. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:
88%
Szívből kívánom,hogy egy jól megrakott büdös AIDS-es cigány rakja be a f@szát a tetves csöcseid közé és a kurv@ nagy seggedbe te rib@nc!Mit képzelsz magadról te szarrágó?Valszeg te is a legközelebbi sarkon fogod végezni..
2010. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:
100%
Aszt a kurv@ élet mi vagy te ember? nem vagy egy kicsit elszállva magadtól? hülye kurv@. anyádék helyében agyonvertelek volna kis ribanc beképzelt szar..inkább ásd el magad remélem mindenki utálni vagy csak megb@szn@k és otthagynak a francba kb ennyire vagy jó... őszinte részvétem
2010. nov. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:
90%
FAAAAAAAAAAKEEEEEEEEEEEEEEEEEE.
2010. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!