Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg ezért ő bántódott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ezért ő bántódott meg? Segítettek kitalálni vaalmi lejárató story-t? 14/N

Figyelt kérdés
Na egyik este a városba a voltunk így barátokkal. Meg láttuk, ott pizzáznak a fiúk oda mentünk beszélgetni kértünk pizzát persze adtak is. Utána én elkezdtem az egyikről leenni a feltétet a fiú rámszólt hogy azt még szeretné megenni. Én nem foglalkoztam vele ettem tovább, rámszólt megint, hogy elég voltmár, de ettem tovább na és még rámszólt vagy 2x és aztán kitépte a kezemből és elhajította és azt mondta, hogy a kutyák úgyis a földről esznek, asztalhoz nem valók. Na erre nagyon megsértődtem és most szeretném lejáratni a fiút valami hazugsággal. 14/l Amúgy ott még helybe teljes erőmből bokán rúgtam azis fájt neki :).
2010. nov. 7. 11:07
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
37%
írj privit és kifejtem... itt nemlehet normálisan 16/l
2010. nov. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
100%
huuu milyen kamu az egesz...:)))
2010. nov. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
100%

SZAVAZÁÁÁÁS!!!!!!!!!!


Meg keressük őket?? HA IGAZ AZÉRT , HA KAMU AZÉRT!! KITART VELEM?????

2010. nov. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim válasza:
100%

Te egy szánalmas kis rib@nc vagy nem több! Ha téll ojan csinos vagy mint mondod akk meg legyél bevállalós küldj képet linkelj nekem8 csak mutass is valamit ne a mélytorok szád járjon... amugy meg ha valaki téll imád az max csak jól telibe nyomná a p*csádba...de ha ismernének belülröl az utcavégi hajléktalannak se kellenél...

ui: te max arra lennél jó hogy Kan Csoma rádverje xDxD

2010. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:
100%
énénén! ez nagyon nagy XD
2010. nov. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
100%
2en elegek leszünk, nem hiszeeem na a pofája magasabbra a kezeket!!!
2010. nov. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
100%

Ne húzzátok fel magatokat. Látszik a gyenge szövege, ez az ,,én vagyok a legszebb csaj a városban" dolog már eldöntötte nálam, hogy fake. Csak azért írta mert egy unatkozó taknyos 15 éves sz*rzsák, aki a való életben nem tud érvényesülni mert mindenki csicskának használja mert gyenge sz*r gondolom fizikailag és lelkileg is. Ezért itt éli ki magát, ne foglalkozzatok vele.


Ha mégis igaz lenne, amit én erősen kétlek, akkor szívből remélem, hogy ha valamit elterjesztesz a srácról, akkor az ÉRTELMES rétege a korosztályotoknak neki fog hinni. De én a helyében pár pofont is kiosztanék a r*banc fejednek, ha már a szüleid képtelenek voltak megnevelni.


Lehet, hogy nyers voltam, de ez van, az ilyen ember nem érdemel mást. Mellesleg még mindig erősen gyanítom hogy fake...

2010. nov. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
100%
Fake?? miért kamuzik.. verjük meg.. naaa ki tart velünk???
2010. nov. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:04

omg te olyan hü**e vagy hogy az már fájdalmas xD azért örülök hogy 14 évesen nem vagyok egy ilyen analfabéta kis nyomott. olvasd már el hogy mit írtál le estem a székről a röhögéstől xD te indokolatlanul hü**e vagy jesszus :S

2010. nov. 11. 21:57
 60/84 A kérdező kommentje:
hazudtam lehet jönni bunyózni xD
2010. nov. 11. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!