Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm azt hiszi, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm azt hiszi, hogy ezzel arra akartam célozni, hogy kövér és most haragszik rám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Igazából másfél hónapig távol voltunk egymástól, nem találkoztunk, de most ismét együtt élünk. Ő váltig állítja, hogy hízott, de tökre nem feltűnő, ha nem hívja fel rá a figyelmet, fel se tűnik, így is csinos.

Igazából szex közben történt az, amin ennyire megsértődött. Nagyon zavarja, ha a hasát/derekát/ csípőjét fogom, ami kb elkerülhetetlen, ha olyan pózokba csináljuk, aminél mögötte vagyok.(Amiket amúgy sokkal jobban élvez sokszor) Azt nem szereti, ha a a vállát fogom, sose szerette, nekem se kényelmes. Kizárásos alapon maradt a cicije, de azt meg nem szereti, ha végig csak azokat fogom, tehát problémázás nélkül még a mellei alatt, a bordáinál foghatom, ami nem jó, nekem kényelmetlen, tök kemény, egyszerűen nem is jön magától, hogy ott fogjam. Ebből van az általában, hogy kicsit elkalandozik a kezem, és vagy a csípőjét fogom, vagy a derekát, esetleg a pociját.

Na ő emiatt leültetett beszélni tegnap, hogy ezzel én most a figyelmét szeretném-e felhívni arra, hogy meghízott. Én próbáltam megmagyarázni, hogy nem erről van szó, meg korábban is ott fogtam. Csak nekem kicsúszott, hogy a cicije alatt túl csontos, tökre érzem a bordáit, és jobban szeretem, olyan helyeken markolászni, fogni, ahol van is mit fogni rajta.

Ő meg ezen teljesen berágott, mert szerinte ezzel tényleg arra akartam célozni, hogy meghízott, pedig nem erről van szó


tegnap 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
34%
Full bolond a csaj.
tegnap 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Esetleg valaki valami értelmes tippet nem tudná írni?
ma 02:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!