Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátnőmmel, hogy nem kövér?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben hízott 10 kilót. Igazából fel sem tűnt se neki, se nekem, amíg rá nem állt a mérlegre, így is tök normális alakja van, ugyanolyan jól néz ki.

Viszont amióta meglátta a konkrét számot, teljesen ki van fordulva magából. Azóta nem hord haspólókat, ha együtt filmezünk, akkor nem hagyja, hogy simogassam a pociját, ha öltözik, akkor hátat fordít nekem, strandra se akar jönni velem, az ágyban is inkább az olyan pózokat preferálja, amiknél nem látom a hasát. Ha készítek neki reggelit/vacsorát, akkor kiakad, hogy "még jobban fel akarom hízlalni", ami nem igaz, de egyszerűen borzalmas nézni, hogy képes lenne csak ebédkor kajálni.

Hiába próbálok beszélni vele, semmi. Szakembert nem akar keresni, ha mutogatom neki a régi képeit, hogy amúgy nincs semmi látványos változás, az se segít, meg felhívom a figyelmét arra ,hogy a régebb óta kedvenc ruhájába is belefér, ugyanúgy csinos benne, mint egy éve, de semmi. Teljesen kiborult, néha random elkezd sírni, meg azzal jön, hogy így, ezzel a súllyal undorodni fogok tőle, ami nem is igaz.


júl. 14. 20:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
15%
Milyen magas és hány kiló? Egyáltalán nem mindegy.
júl. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%

Ha le akar fogyni akkor hagyd békén!!! Semmi közöd az ő testéhez! Inkább abban kéne tanácsot adnod, hogy azzal nem fogyj le, hogy csak ebédet eszik inkább kórházba kerül.

Sportoljon, kerülje a szénhidrátot, cukros dolgokat legalább egy időre és majd leadja a 10 kilót kb. 6 hónap -1 év múlva. A sport amúgyis önbizalmat adna neki ami sajnos nincs neki mert neked akar megfelelni. Ne etesd mindenféle zsíros, cukros kajákkal.

júl. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem kell kerülnie semmit. Kalóriaszámlálással mindent lehet enni. 30 kilót adtam le úgy, hogy ettem kenyeret és sütit is. Csak épp nem egy szekérrel, hanem 1-1 szeletet.
júl. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

"Ha le akar fogyni akkor hagyd békén!!!"

De őrültséget csinál, és egyáltalán nem indokolt, hogy lefogyjon. Amíg meg nem nézte a súlyát, addig nem is zavarta az egész...

"Ne etesd mindenféle zsíros, cukros kajákkal."

Nem szokásom. Tök normális ételeket csinálok neki, olyat, amit talán hajlandó megenni reggelire, vagy vacsorára.

júl. 14. 20:59
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
De indokolt, hogy lefogyjon ha 10 kg túlsúly van rajta, nem érzi jól magát. Neked nincs közöd az ő testéhez. Egészségesen táplálkozzon és mozogjon, jógázzon, sportoljon mellette.
júl. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

#5 De nem túlsúlyos. 65 kiló a 168 centijéhez. Addig semmi baja nem volt, amíg rá nem pillantott a mérlegre. Eddig is jártunk napi szinten futni együtt.

Ahhoz meg igenis van közöm, ha az általa vélt igényeimre hivatkozva akarja sanyargatni magát. És ahhoz is van közöm, hogy távolságtartóbb lett. És ahhoz is van közöm, hogy ez a viselkedése rossz hatással van a kapcsolatunkra.

júl. 14. 21:29
 7/24 anonim ***** válasza:
32%

Hagyd hogy azt csináljon amit akar. Így nem érzi jól magát a bőrében. Én 165 cm-hez voltam 58 kg és nekem ez sok volt. Leadtam jópárat. 65 kg borzadztóan zavarna.

Az ő teste, ha zavarja ne szólj bele. Tetszik vagy sem, nincs közöd hozzá.

Akkor lenne közöd, ha betegesen lefogyna, de ez közel sincs ahhoz.

júl. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
18%
Nem tetszik, hogy megváltozott? Oké, hagyd el. De nincs közöd a testéhez, neki se van a tiédhez. Ne sanyargassa magát, ne faljon annyit és sportoljon. A futás kevés ha eddig falt mint a disznó!
júl. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%

"Addig semmi baja nem volt, amíg rá nem pillantott a mérlegre."


1 évben egyszer áll mérlegre, vagy mi a szösz? Hogy-hogy eddig nem tűnt fel neki, hogy hízott? Szinte biztos trollkodás a kérdés. Eléggé gyenge.


De ha igaz és nem akar szakemberhez fordulni azzal, hogy ő rinyál, hogy el fogod hagyni és, hogy naponta alig akar enni akkor hagyd el mert téged is tönkre fog tenni nemcsak magát. Ha ő nem látja be, hogy egyáltalán nem jól áll a dolgokhoz akkor nincs más megoldás csak a szakítás minél előbb.

júl. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Mikor történt a mérleges dolog? Ha még nem telt el sok idő, akkor hagyj neki egy kis teret, had dolgozza fel. Hiába csak egy szám, azért ijesztő tud lenni, pláne 10 kiló plusz, még akkor is, ha alig látszik, vagy ha kifejezetten jól is áll. Ha le akar fogyni, akkor inkább támogasd ebben, és segíts neki, hogy egészségesen tegye. Ha le akarod róla beszélni, csak konfliktust generálsz. Nem egészségtelenül soványra akar lefogyni. 10 kilóval kevesebben is tetszett, meg most is, inkább ezt értesd meg vele. Ő teste, rendben van, ha változtatni akar rajta, DE előtted a mostani alakját se szégyellje, mert így is ugyanúgy szereted, nem undorodsz tőle.
júl. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!