Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy értessem meg a barátnőmme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy értessem meg a barátnőmmel, hogy nem kövér?

Figyelt kérdés

Az elmúlt egy évben hízott 10 kilót. Igazából fel sem tűnt se neki, se nekem, amíg rá nem állt a mérlegre, így is tök normális alakja van, ugyanolyan jól néz ki.

Viszont amióta meglátta a konkrét számot, teljesen ki van fordulva magából. Azóta nem hord haspólókat, ha együtt filmezünk, akkor nem hagyja, hogy simogassam a pociját, ha öltözik, akkor hátat fordít nekem, strandra se akar jönni velem, az ágyban is inkább az olyan pózokat preferálja, amiknél nem látom a hasát. Ha készítek neki reggelit/vacsorát, akkor kiakad, hogy "még jobban fel akarom hízlalni", ami nem igaz, de egyszerűen borzalmas nézni, hogy képes lenne csak ebédkor kajálni.

Hiába próbálok beszélni vele, semmi. Szakembert nem akar keresni, ha mutogatom neki a régi képeit, hogy amúgy nincs semmi látványos változás, az se segít, meg felhívom a figyelmét arra ,hogy a régebb óta kedvenc ruhájába is belefér, ugyanúgy csinos benne, mint egy éve, de semmi. Teljesen kiborult, néha random elkezd sírni, meg azzal jön, hogy így, ezzel a súllyal undorodni fogok tőle, ami nem is igaz.


júl. 14. 20:21
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Nekem ez a fajta hiszti a nullára vinné a libidómat vele kapcsolatban, aztán már azt vágná a fejemhez, hogy biztos azért nem kívánom, mert "kövér" és biztosan szeretőm van...
júl. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

off, de nagyon cuki vagy.

En ugyan ettol kicsit ducibban (168/70kb) kb 150 kilosnak lattam magam, siras-rivas, "depi", minden volt, s mindenre az volt a valasza a paromnak, hogy "nem baj, en igy IS szeretlek". 😂🫠 Ezzel csak megerositette, hogy igenis baj van velem; de legalabb elfogad. Lehet nem lesz hatasos, de bokolj neki kicsit tobbet, randizzatok sokat, erezze jol magat a boreben, illetve erezze, hogy tettekkel is hizonyitod, nem kover, en legalabbis szerintem anno ilyenekre vagytam volna. Azota sajnos valoban elhiztam, nem is almodozom ilyenekrol.

júl. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
52%
Jobb, ha időben kilépsz az életéből, majd talál valakit, aki kövéren is elfogadja.
júl. 31. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem sok nőt, férfit ismerek, aki 40 évesen is úgy néz ki, mint 20 éves korában, idővel a legtöbb ember termetesebb lesz, elhízik.
júl. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!