Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan értessem meg a barátnőm...

Hogyan értessem meg a barátnőmmel, hogy nem kövér?

Figyelt kérdés

A barátnőm 25 éves. Az utóbbi időben állandóan az alakjával van elfoglalva. Korábban is nagyon fontos volt neki a sport, az egészséges étkezés, és mindig keveset evett, de néhány hónapja mintha megszállott lenne. Ha tükörbe néz, elsírja magát, minden ok nélkül. Alig eszik. Most pár napja egy haverom meghívott minket grillezni, de a barátnőm nem volt hajlandó elmenni, mert hogy ő kövér, és így nem mehet emberek közé. Tiszta őrület. Utána azt mondta, hogy majd ha rendesen lefogy, akkor járhatunk társaságba.

De egyáltalán nem kövér! Honnan szedi ezt a baromságot? Állandóan mondom neki, hogy nem kövér, csodálatos alakja van, imádom, stb. Mintha meg se hallaná. Kezdem azt hinni, hogy valamit nem jól csinálok, de nem tudom, mit tehetnék. Mondtam neki, hogy aggódom érte, azt mondta, ha valami nem tetszik, akkor hagyjam el. Tényleg tanácstalan vagyok. Hogy értessem meg vele, hogy nem kövér?


26/F



2020. jún. 2. 16:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy nem tudod, csak pszichológus segíthet rajta. És jobb minél hamarabb, mielőtt elkezdi éheztetni magát és egy 30 kg-os csontváz lesz.
2020. jún. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Testkép zavara van, sajnos ez egy pszichés probléma. Mondhatsz amit akarsz, nem fog neked hinni.
2020. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy előttem írják. Orvosi segítség kell neki, mert át fog billenni anorexiába.
2020. jún. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Lehet csak szerinted nem az és neki van igaza
2020. jún. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Az senkit sem érdekel, hogy hány kg, hány cm?
2020. jún. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2020. jún. 3. 22:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány kg és hány cm?
2020. jún. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!