Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnám a barátnőmmel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám a barátnőmmel tudatni hogy nem kövér?

Figyelt kérdés

Tényleg nem kövér.

Barátnőm:16L

Én:16F



2020. aug. 11. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
- Barátnőm, tudatom veled, hogy a súlyod pont jó, nagyon tetszel így, ahogy vagy. De ha nem hagyod abba a nyafogást, akkor elmenekülök a Marsra.
2020. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%

"Nézd, nem vagy kövér. Ha meg annak gondolod magad, akkor tegyél ellene."


Ennyi.

2020. aug. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
,,Nem vagy kövér". Mutass neki egy netről szedett magassághoz hágy kg a megfelelő táblázatot, hogy lássa a tényt.
2020. aug. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
89%
Valószínű itt most fiúk válaszoltak, vagy nem tudom, de hiaba mutat tablazatot vagy mondja meg, esetleg le is cseszi rosszul fogja magát erezni a bőreben. Ez egy betegseg, testképzavar/anorexia. Te csak annyit tudsz tenni hogy ahanyszor csak lehet elmondod neki hogy mennyire gyönyörű... És kérdezd meg tőle hogy miert mondja ezt, hogy mit érez?
2020. aug. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő. Én is évekig láttam kövérnek magam, pedig visszatekintve túl sovány is voltam. Rajtam az segített (nem túl szép de ez az igazság), hogy egyszer csak körbe lettem véve nálam ,,kövérebb" emberekkel és rájöttem hogy ha ők nem tartják annak magukat akkor én nem is lehetek kövér.

Nem ismerem a barátnődet de a személyiségétől függ hogy a tények vagy a szép szavak segítenek-e. Ha egyik se akkor sajnos csak az idő marad.

2020. aug. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egyénfüggő. Kilógnak a csontjaim mindenütt és egy zsírdisznónak látom és érzem magam. A nálam husibb barátnőimet meg szexisnek látom.

Nem mérvadó a véleményed egy testképzavarnál... :) Próbáld meg, mondd neki sokat, hogy vékony, csini.

2020. aug. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

6#


Az alapjàn, amit ìrsz, te csak pont ne beszélj testképzavarról!

2020. aug. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hagynám a fenébe. Hadd sajnáltassa magát még egy kicsit, majd megunja.
2020. aug. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!