Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a férjem kövér? Ha 20 év házasság alatt felszedett 40 kilót az az én hibám?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyértelműen engem hibáztatnak a gyerekeim, ismerőseim, rokonaim. Mindig is szerette a hasát, imád enni, csak az évek során a sport, mozgás elmaradt, ellustult. Próbáltam szép szóval, harccal, nem vagyok rá hatással sehogy se, mondogatja, hogy le kéne fogyni, ennyi. Hiába változtattam az étrenden, ő mellé eszik, vagyis magának kipótolja azt amit szeretne. Már feladtam, azt mondtam magamban, azt csinál amit akar, majd lefogy akkor amikor már nagy lesz a baj és a szervezete jelezni fog. Én jó példával járok előtte, egészségesen étkezem, mozgok, hívom magammal sétálni stb aztán majd lesz egyszer valami...

De most a 17 éves fiam szembesített vele, hogy szerinte az én kudarcom (is), hogy az apja nem tud/nem akar lefogyni, mert hagytam elkényelmesedni. Szerinte a házasságunk kudarca ez, hogy nem tudok rá hatni. Tudom, hogy a kamaszok élesen látják a problémákat, de most már nem tudom, hol kezdődik az én felelősségem, hol az övé és mi a MI felelősségünk ebben a történetben? A férjem egy határozott ember, én egy kicsit visszafogottabb vagyok, lehet, hogy az évek során egy kicsit konfliktuskerülőként ráhagytam dolgokat nemcsak ezen a téren, másban is, de akkor mit lehet tenni már ilyenkor?



júl. 17. 10:47
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
95%

Milyen kedves családodnak van

Tokjo hogy nem mérgező mindenki

Ja de

Dagikám felnőtt ember, zugeszik

Nem vagy az anyja

Főzzön ra meg nevelgesse a mindentudó kamasz fia

júl. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
92%

Ja és a gyerek mint a hazassagotok kritikusa

17 éve tapasztalatával

Na ne

Hagyd ott őket egy hétre, utazz el picit kapcsolj ki

júl. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
90%

Semennyire nem tartanám magam ebben felelősnek.


Nekem általában vekony pasijaim vannak de nagyon aktiv is az életunk nen az megy hogy 8 ora munka vacsora alvás. Hanem állandoan van valami. Pörgés van az életunkben ami nem az hogy terhek vannak és kőtelezettségek.


A hízás általában tehetetlenségbol is jon. Mikor munka után az embernek már se energiaja se ambiciói nem maradnak hanem az ágy a legvágyottabb kincs is.

Vagy hétvégén is inkabb a végrepihenés.

Amiben van egy rejtett depresszio is amiről maga az egyén se tud még.


Ismerek pl olyan ürgét aki ugy el volt hizva hogy lihegett már egy kis lépcsőzéstől is, csupán egy átöltözésben is megizzadt.

Na kapott 3 kölyökkutyát. Fél év alatt kipendült mert velük aztán menni kell🤣

júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem a feleség hanem ez életmód miatt van.
júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem a te hibád. Te nem tudod más helyett élni az életét, csak támogatni a céljaiban, változásban. De azt te bőven megtetted. A fiad meg tini és mindenért hibáztat mindenkit. Majd ha lesz rendes párkapcsolata, akkor ő is rájön, hogy nagyon nem úgy működnek a dolgok, ahogy ő azt elképzeli...
júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Kezdem már nagyon unni, hogy ebben a rohadt világban MINDIIIIG A NŐ A HIBÁS.... mindenért... még azért is mert az elvileg felnőtt ember párja zsírdisznóvá növeszti magát....
júl. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk fordítva van, én vagyok a nő. Bár már akkor is dundi voltam, amikor megismerkedtünk a párommal és imád úgy, ahogy vagyok, de mára már rajtam is van 30 kg felesleg. Küzdök vele a magam módján több/kevesebb sikerrel, de mivel tudja, hogy imádom az édességeket, minden nap valami nyalánksággal jön haza, hiába kérem, hogy ne. Mindig az a válasz, hogy de tudom, hogy szereted. És persze ha már itt van és kinyitom a hűtőt, látom, megkívánom, megeszem. Ez viszont teljes mértékben az én saram, hiszen én vagyok az erőtlen és az akaratgyenge, tehát soha nem jutna eszembe a páromat hibáztatni azért, hogy nem tudok lefogyni. Ha lenne akaraterőm (néha szokott lenni ideig-óráig) akkor nem zavarna, hogy egy kisebb édességbolt van itthon.


Én teljes mértékben magamat hibáztatom ezért, az én döntésem és amíg ez nem kattan át agyban egy hosszútávú elhatározássá, addig nincs okom másokat hibáztatni azért, ami én vagyok. Még ha közvetve hozzá is járul ahhoz, hogy többet eszek a kelleténél.

júl. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%

Ez elég durva... Bizonyos kor felett már a gyerek sem hibáztathatja a szülőt, nemhogy a férj a feleségét.


Iszonyat infantilis lehet.

júl. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
61%

Dehogynem. A tiniknek kamaszoknak akkor az arca mint egy ház. Ők a "legokosabbak"


Ez mellett én 30 + vagyok de mai napig is hibáztatom a nárci gyerekverő kontrollmániás rabszolgatartó anyámat mindenért. És nem érdekel hogy nehéz gyerekkora volt értsem meg legjobb tudása szerint nevelt. Engedjem el. Meg ezek a bullshitek.

júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
84%

9

Hehhh, az ellentmondás...


Te hibáztatod az anyádat, de ő csak ne hibáztassa a sajátját. Arany. XD

júl. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!