Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a férjem kövér? Ha 20 év házasság alatt felszedett 40 kilót az az én hibám?

Figyelt kérdés

Jelenleg egyértelműen engem hibáztatnak a gyerekeim, ismerőseim, rokonaim. Mindig is szerette a hasát, imád enni, csak az évek során a sport, mozgás elmaradt, ellustult. Próbáltam szép szóval, harccal, nem vagyok rá hatással sehogy se, mondogatja, hogy le kéne fogyni, ennyi. Hiába változtattam az étrenden, ő mellé eszik, vagyis magának kipótolja azt amit szeretne. Már feladtam, azt mondtam magamban, azt csinál amit akar, majd lefogy akkor amikor már nagy lesz a baj és a szervezete jelezni fog. Én jó példával járok előtte, egészségesen étkezem, mozgok, hívom magammal sétálni stb aztán majd lesz egyszer valami...

De most a 17 éves fiam szembesített vele, hogy szerinte az én kudarcom (is), hogy az apja nem tud/nem akar lefogyni, mert hagytam elkényelmesedni. Szerinte a házasságunk kudarca ez, hogy nem tudok rá hatni. Tudom, hogy a kamaszok élesen látják a problémákat, de most már nem tudom, hol kezdődik az én felelősségem, hol az övé és mi a MI felelősségünk ebben a történetben? A férjem egy határozott ember, én egy kicsit visszafogottabb vagyok, lehet, hogy az évek során egy kicsit konfliktuskerülőként ráhagytam dolgokat nemcsak ezen a téren, másban is, de akkor mit lehet tenni már ilyenkor?



júl. 17. 10:47
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

#9 Így is lehet, csak az a baj, hogy magadnak ártasz vele és a saját dolgodat nehezíted azzal, hogy egy életen át a haragod ural téged, amit anyád felé érzel.


Természetes, hogy nem tudjuk ezeket elfelejteni, de rágódni és dühöngeni rajta egy életen keresztül kész öngyilkosság.

júl. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
7%

"Kezdem már nagyon unni, hogy ebben a rohadt világban MINDIIIIG A NŐ A HIBÁS...."


Ezért van a kis fórumotok arc nélkül, ahol kitombolhatjátok magatokat háttérinformáció nélkül, kizárólagosan a férfiakat hibáztatva, jófeminista módon.

júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Én csak annyit mondok: diszfunkcionális család...
júl. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
10 Mások mondják ezt pl pszichologus hogy ne hibáztassam anyámat!
júl. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
54%
Nem a te hibád. 2022 december elején 115kg voltam. Vettem szobabiciglit. Majd mindig kevesebbet estem. Én akartam fogyni. Most 85kg nyomok. Nem akar könnyebb lenni. 41f
júl. 17. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben most tenném le a fakanalat és mondanám a családnak, hogy na tessék itt a lehetőség, lakassatok jól mindenkit, egyetek amit akartok.

Aztán mosogassatok el, mossatok ki, teregessetek ki és persze a takarítás sem maradjon el.

júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
92%
A férjed felelőssége lenne egyrészt a felesége számára kívánatosan kinézni, nem úgy, mint egy csüngőhasú disznó, másrészt a saját egészsége is az ő felelőssége. Nem kisgyerek és te nem az anyja vagy. Már rég elhagytam volna.
júl. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 A kérdező kommentje:

Na ne tudjátok meg miket kapok privátba!!!!

Az értelmes válaszokat köszönöm, de ne essünk a családomnak, lehet én tettem rosszul, hogy a fiamat hoztam példának, tudjuk, hogy a kamaszok a legnagyobb kritikusai a szüleiknek. Nehéz úgy akaraterőt szerezni, hogy 3 folytonosan enni akaró kis és nagy kamaszt nevelünk és muszáj, hogy a hűtő tele legyen kajával 😉😅😅😅

Patthelyzet van, inkább valami megoldásfélén gondolkodom, mert nem várhatunk nyugdíjas korunkig, hogy majd ha a gyerekek kirepülnek, akkor nem lesz otthon kaja.

A fiam véleményével nincs bajom, egy éleslátású kamasz aki feszegeti a határait. Inkább a sok "kedves jóakaratú" ismerős, aki megszól, hogy de jól tartom az uramat!!! És ha némelyikkel vitába merek szállni, ledorongolnak, hogy az én főztömet eszi, tehát én tettem ilyenné. Nyilván ő is, mint sok más ember, erre hajlamos, így kompenzálja a stresszt, nem iszik, nem cigizik, de az édességet szereti. Meg hát én is. Csak rajtam nem látszik.

júl. 17. 14:40
 19/34 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen az élet, megint bebizonyosodott, hogy igazságtalan a világ. Az olyan pasi, aki odafigyel magára, sportol, nincs elhízva, az egyedülálló és nem találja élete párját, a zsírdisznó férfinak meg csinos felesége van, aki figyel magára. Ki érti ezt :D
júl. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
12%
Eléggé kamu ez a sztori.
júl. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!