Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki meddig bírta egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki meddig bírta egy olyan házasságban,ahol nem változik semmi?

Figyelt kérdés
Itt a problémákra gondolok,amik miatt megy a konfliktus.Amikor már ezerszer átrágtad a másiknak,hogy mi bánt és mit ne tegyen és hogy létezik ám kompromisszum is és azt látod,hogy nem változik a helyzet.Itt nem megcsalára gondolok,hanem érzelmi elhanyagolásra ridegségre a másikkal szemben faképnél hagy a problémákról szeretnék nyíltan beszélni és megoldani.Belefáradtam.

jún. 29. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"már ezerszer átrágtad a másiknak,hogy mi bánt és mit ne tegyen"

Egy dolgot elég egyszer, maximum kétszer elmondani. Értelmes, felnőtt ember ha akarja, megérti és tesz a közös jó érdekében.

jún. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pfú! Ebbe nem sokáig bírnám :/ Talán egy év.
jún. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Bármeddig bírnám, ugyanis domináns alkat vagyok. Az van, amit én mondok. Ha nem, akkor lehet pakolni, és tessék hazamenni a szüleihez. Aztán ha bocsánatot kér, talán visszafogadom.
jún. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az érzelmileg rideg emberen nem tudsz segíteni/változtatni. Ilyen sajnos. Nem jön belőle alapbólsem.
jún. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a másikat akkor nem lehet belefáradni és azon kell dolgozni, hogy a konfliktuson ms megelegyen oldva. Ilyen a felnőtt élet. Meg kell minden helyzetet oldani. A gyerekek hiszik csak, hogy tök egyszerű minden.
jún. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!