Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van 3 gyerekünk,a férjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 3 gyerekünk,a férjem viszont már többször elhagyott minket 2-3 hónapopra,szerelmes lett, elköltözött a nőkhöz,aztán bűntudat/lelkiismeret miatt mindig visszatért hozzánk. Más házasságban is van ilyen? Tudom,hogy megalázó,hogy tűröm ezt, kérem,ne

Figyelt kérdés
minősítsetek.
júl. 3. 14:48
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Máshol is megesik, viszont, hogy hagyják, na az ritkább lehet...
júl. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
21%
van ilyen, a férjed boldogtalan, és te sem lehetsz valami boldog, legyen nyitott házasság, és mehet ahová akar, csináljon amit akar, ha tiltod annál édesebb a titkos viszony, ha megengeded akkor már annyira nem buli, hiszen lehet bármit csinálni, de akkor neked is nyitva az ajtó ezt kérdezd meg tőle, hogy milyen lenne, ha mostantól mindenki azt csinálná amit akarna?
júl. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos van. Én nem tűrném meg 5 gyerek mellett se.
júl. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Anyagiak és lakás nagy úr. 3 gyerekkel és egy csicskagyász férfival még lehet több jut mintha elmenne és nem fizetne.
júl. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyszer lehet valoban szerelmes lesz masba, nem csak fellangolas lesz, es aztan nem fog visszamenni.
júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én exem egyszer állt szóba más nővel, nekem onnantól vége volt. Igaz csak egy gyerekkel, de én újra férjhez mentem és 13 éve élek egy olyan férfivel, aki velem akar lenni, nem mással.
júl. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!