Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális,hogy ennyire lelkiism...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális,hogy ennyire lelkiismeret furdalásom van?

Figyelt kérdés
6 hónapig voltam együtt a párommal,de nagyon sietette a dolgokat,megijedtem tőle és rájöttem,hogy én ennyi idő után nem szeretnék közös kasszán lenni,közös házat venni stb. Szakítottam vele,de szegénynek nincs senkije az országban csak pár barátja.A családja nem itt él. A karácsonyt is együtt terveztük,hogy együtt töltjük és lesz végre egy jó karácsonya ezt mondta. Én alapból nagyon szeretem a karácsonyt sok adventi vásárba megyek amit idén vele ejtettem volna meg,de most,hogy szakítottunk egyszerűen nincs kedvem a karácsonyhoz. Hívtak a barátaim,hogy 3 hét múlva menjünk el a Bécsi adventi vásárba,de lemondtam,mert rossz érzés,hogy ő otthon ül egyedül, magányosan én meg készülök a karácsonyra boldogan.
2022. nov. 14. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi lett volna ha ezt mondjuk megbeszeles vele.
2022. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jó szerencsétlen senki csövesnek nézed :D
2022. nov. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

"most,hogy szakítottunk egyszerűen nincs kedvem a karácsonyhoz."

Ha van kedved, ha nincs el kell, hogy szomorítsalak a karácsony akkor is eljön minden évbe, ha te nem akarod.


És ezzel mit oldottál meg, hogy lemondtad a programot? Akkor nem ül ott egyedül? Meg egyáltalán honnan szeded ezt? Ki tudja mi történik még addig. Ha elmész, akkor sem történik semmi. Vagy innentől akkor nem szabad boldognak lenni?

2022. nov. 14. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi lett volna, ha csak lassítotok a tempón. Elég nagy váltás a közös ház vásárlása után a szakítás? Az miért nem volt jó opció, hogy külön kasssza+közös albi, vagy akkor közös albi se, csak ismerkedtek
2022. nov. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!