Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kellene, hogy furdaljon a lelkiismeret, ha ismerkedem?

Figyelt kérdés

Lassan 2 éve vagyunk ugy együtt, hogy még össze se költöztünk, mert bonyolult megoldani.(talán az en hibám)

Családjának be se akarok mutatkozni, nemhogy "beépülni" (olyan " arisztokrata"típusok es heti szintu a csaladi osszejovetel es erre én nem vagyok vevő)


A szexen kívül szinte semmi közös élményünk nincs (ennyi erővel szexkapcsolatnak is elmenne, lehet arra is vesz csak, csak nekem mást mond.)

A képembe vágta, hogy hosszú távon nem tudja mit akar tőlem(azaz várhatnék arra, hogy lesz e ebből egyáltalan gyerek házasság es valszeg vár vmi elsöprő szerelemre, ki tudja, amit persze szintén nem mond el.)


Mindez 35 felett



#komolynak álcázott szexkapcsolat
2021. okt. 28. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad, hogy nem akarsz közeledni hozzá, aztán meg, hogy "képedbe vágta", hogy ő sem. Akkor miről beszélünk? Állítsd le ezt a "kapcsoaltot" és ismerkedj lelkiismeretfurdalás nélkül.
2021. okt. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem a lelkiismereteddel kéne foglalkozni már ilyen körülmények között, hanem lezárni ezt a szart. Szívesen.
2021. okt. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem irtam olyat hogy nem akarok hozzá közeledni.
2021. okt. 28. 09:32
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
35 felett mire vársz, csodára? Már rég szakítanotok kellett volna.
2021. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%

Kb. semmi nincs köztetek, minek játszadoztok egymással, mikor mind a ketten másra vágytok?

Ha meg így ismerkedsz, gyáva vagy és nem férfi, aki előbb szakítani mer.

2021. okt. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
#3: 'Családjának be se akarok mutatkozni, nemhogy "beépülni"' hát ez akkor mi? Távol akarsz maradni a családjától. Továbbá 'A szexen kívül szinte semmi közös élményünk nincs' is jól mutatja, hogy nem akarsz tőle többet, vagy folyamatosan próbálnál új élményeket gyűjteni vele.
2021. okt. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem játszadozom nem másra vágyom 5# hanem rá.


De ezt csináljam életem végéig?


A közös élmények hiánya nem rajtam múlt. Ő passzív, nem akar, nem igényli.

2021. okt. 28. 11:49
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Könyörgöm, ne vállalj ilyen kapcsolatba gyereket ! Komolyan, nem hiszem el, hogy miért kell minden jött ment sz@r emberrel leállni. Csak azért, hogy szülhess egy gyereket ? Ne legyél önző. Marhára nem jó buli egyedülálló szülőnek lenni, mert hidd el, erre a palira nem számíthatsz. Két éve vagytok együtt, de a szüleit nem ismered (gondolom, mert szégyell téged vagy csak nem vagy neki elég fontos, mert csak dugni vagy jó, de baratnonek már nem). Lépj ki ebből, ha 35 évesen meg gyereket szeretnél, akkor szedd össze magad és keress egy ehhez kompetens férfit, akivel van is közötök egymáshoz és nem a szex az egyedüli kikapcsolódás.
2021. okt. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ő be akar mutatni..
2021. okt. 28. 19:41
 10/10 A kérdező kommentje:

De tényleg olyan, mintha nem kapcsolodna valahogy az életemhez.

Szerinte az én hibám.

2021. okt. 28. 19:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!