Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha lelkiismeretfurdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha lelkiismeretfurdalásom van mert egyszerre két lánnyal is ismerkedek?

Figyelt kérdés
Kéne legyen egyáltalán? még nem találkoztunk csak beszélgetünk, de ilyenkor én tök szarul érzem magam, hogy ha jól menne mindkettő akkor egyiket le kéne építenem. És mindennek tetejébe mielőtt egyáltalán elkezdtem beszélni velük egy ismerősöm rábeszélt egy ismerkedős kvízre hogy menjek el... (nyilván ez az ismerkedés olyan , hogy amikor nincs semmi akkor nagyon nincs, amikor meg van, több is van mint kéne)
2021. aug. 12. 08:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan dolog, hogy kellene-e legyen, vagy sem. Hanem hogy te milyen vagy, az határozza meg. Ha neked úgy a becsületes, hogy egyszerre csak eggyel ismerkednél, akkor tégy úgy. De mindenképp legyél fair a másikkal, ha úgy alakul, egy "bocsi, de nem érzem az összhangot/bocsi, de találtam valakit" és megvan tisztességes lezárása.
2021. aug. 12. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerkedni nem bűn, majd ha komolyabb lesz egyikkel max a másikat leépíted. Amíg nem találkoztok addig úgyse kéne hogy legyen, mert az még semmi.
2021. aug. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Az ismerkedős kvízen fenn akadtam. Ezt hogy kell érteni?


Én is ilyen vagyok, egyszerre úgy tartom fairnek, hogy egyet próbálok megismerni.

2021. aug. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát egy kvíz est, csak elnevezték ismerkedősnek :D Mert sok emberrel meg lehet ismerkedni, nem adott csapatok lesznek
2021. aug. 12. 09:27
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok.

Én peldául mindig is olyan voltam, hogy egyszerre csak egy lánnyal ismerkedek, már beszélgetés szinten is, ha látok rá esély, hogy lesz belőle komoly kapcsolat. Egyszer volt olyan, hogy beszéltem egyszerre két lánnyal is társkeresőn, de hamar levágtam ki az, akivel meglesz az összhang, jelenleg is ő a párom.

Viszont nem ítélek el mást, adott esetben a randipartneremet se, ha beszélget mással is, ismerkedik, amíg nincs velem együtt. Mert tudom, hogy különbözőek vagyunk, valaki romantikusabb alkat valaki nem annyira.

Na de itt jön el a nagy kérdés!

Mi az a pont, ahol már nagyon nem illene mással is ismerkedni?

Én eddig úgy voltam vele, hogy akit megcsókolok, affelé komolyak a szándékaim, onnantól kezdve együtt vagyunk, ő se ismerkedjen mással, mert szimpatizálunk egymással, fizikai része is volt már, komoly a szándék mindkét részről, na... érted.

Ezért is fájt, amikor randiztam egy lánnyal, első randin még csak hazakísértem, és ölelés volt. Rögtön másnap még ő hívott el, napkeltéig tartott a randi, csók is volt, elég romantikus szituba. Minden intim dologról beszéltünk már, erre két napra rá még randizott egy sráccal, amit utólag vallott be. És állítása szerint csak azért, mert a srác hamarabb lebeszélte vele már. Ő meg olyan lelkiismeretes volt...

Na mindegy, remélem érted mit szerettem volna átadni, okozhat bonyodalmat, ha egyszerre több emberrel is kavarsz.

De mindenki sajá magához lője be ezt a szintet, a lényeg, hogy figyelj oda más érzéseire is.

2021. aug. 12. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
De ezt barátok szervezik vagy mi?:D sose hallottam még ilyenről.
2021. aug. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Az a baj, manapság nem tudhatod, hogy hogy alakulnak a dolgok, lehet úgy gondolom hogy jól aztán neki nem ugyanaz jött le :S Most a kvíízen is gondolkozok elmenjek e egyáltalán, vagy egyelőre elég ennyi izgalom, hogy két emberrel is beszélgetek.


Igen amit mondassz az jogos, hogy ha már csók van akkor mondhatni komolyabb a dolog, addig csak langyosvíz max

2021. aug. 12. 09:30
 8/19 anonim ***** válasza:

Nem tudhatod, hogy hogy alkul, ez így van. És ez is a része az izgalomnak az elején.

Neked kell eldönteni, hogy zavarni fog-e a gondolat, hogy ismerkedtem pl. 3 lánnyal, randiztam eggyel, nem jött össze, randiztam még eggyel, azzal se, és a jelenlegi szerelmem a C terv volt. Nagyon romantikus. De valakinek ez nem számít, csak az ahonnan együtt vannak. Te döntsd el, hogy TE hogy érzel.

2021. aug. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nyilván ebben még nincs semmi rossz, megcsalásról, hűtlenségről szó nincs, és ameddig csak sima ismerkedés van, addig ezt nem is gondolnám megalázónak a másikkal szemben. Ha már egyszerre csapnád a szelet kettőnek, az nyilván más lenne, és nem is mondanék róla jót, de egyelőre ez még csak sima beszélgetés.

Ennek ellenére én sem szoktam hasonló helyzetben jól érezni magam, ezért nem is szoktam egyszerre többel komolyabban ismerkedni. (Kivéve, ha tényleg csak barátságot szeretnék.)

2021. aug. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ismerkedés és kavarás más-más, szerintem addig nem gáz, ameddig nem fordul komolyra egyik-màsik
2021. aug. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!