Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Normális ha lelkiismeretfurdal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha lelkiismeretfurdalásom van mert egyszerre két lánnyal is ismerkedek?

Figyelt kérdés
Kéne legyen egyáltalán? még nem találkoztunk csak beszélgetünk, de ilyenkor én tök szarul érzem magam, hogy ha jól menne mindkettő akkor egyiket le kéne építenem. És mindennek tetejébe mielőtt egyáltalán elkezdtem beszélni velük egy ismerősöm rábeszélt egy ismerkedős kvízre hogy menjek el... (nyilván ez az ismerkedés olyan , hogy amikor nincs semmi akkor nagyon nincs, amikor meg van, több is van mint kéne)
2021. aug. 12. 08:55
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%
Ne legyen bűntudatod emiatt, a nők is ezt csinálják, sőt... Nekik sincs, mert csakis a saját érdekeik érdeklik őket, szemrebbenés nélkül kidobnak, ha találnak mást, utána soha többé nem is gondolnak rád. Állj hozzá így te is.
2021. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Tudom :D de hát na :D Amúgy nyilván ha egyik komolyabbra fordulna nyilván hagynám a másikat.
2021. aug. 12. 11:01
 13/19 anonim ***** válasza:
Gondolod, hogy a nők nem csinálják ezt? :D
2021. aug. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

11.


Hoppá megelőztél XD

2021. aug. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 moozygoo ***** válasza:

Ne érezd magad rosszul emiatt, ők is ezt csinálják.

Volt hogy randiztam egy csajjal, aztán mikor elhívtam volna másodikra mondta hogy inkább se mert már van egy akivel szokott szexelni, hát kösz.

2021. aug. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
15 na az ilyet nem fogom fel, mármint mindenki azzal szexel akivel akar :D csak aztán az ilyen lepődik meg , hogy a másik esetleg majd egyszer azt mondja neki, hogy bocs , de ribikkel nem ismerkedek :D
2021. aug. 12. 13:52
 17/19 moozygoo ***** válasza:

Nem, itt én lepődtem meg, mert nem gondoltam volna, illetve kosarat is én kaptam.

15#


Egyébként nem is furcsa, ha belegondolok, itt gyakorin már sok olyat olvastam, hogy van szexkapcsolata valakinek, hogy a szex szükségleteit kielégítse és amellett ismerkedik komoly kapcsolatot keresve.

2021. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nincs baj a szexkapcsolattal, de valahogy nem tartom reálisnak, hogy kúrogatnak, aztán mással randizik már aktívan, és még azért egy búcsú kufírc belefér, miközben teszem azt a másikkal meg kéreti magát :D
2021. aug. 12. 14:42
 19/19 Danca válasza:
Én is ilyen voltam, de többször is megbántam, szóval azóta több lánnyal is ismerkedek egyszerre. Társkeresőn ismerkedtem, és a barátaim egyszer elhívtak buliba, és ott megláttam egy csinos lányt,aki szemezett is velem. De csak azért nem mentem oda hozzá beszélgetni, mert ott volt a másik lány a társkeresőn. És a legrosszabb, hogy vele végül nem is találkoztam, így elcsesztem az esélyemet. Ha élőben ott a lehetőség, ne szalazd el, mert téneg nem tudhatod, hogy a másik kapcsolatból egyáltalán lesz e valami.
2023. jan. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!