Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Új ismerkedés miatt lelkiismer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Új ismerkedés miatt lelkiismeret furdalásom van. Miért van ez?

Figyelt kérdés

4 hónapja szakított velem a párom két év után. Elég sok ronda dolgot csinált, én két év alatt teljesen kikészültem. Mindegy, szétmentünk. De 4 hónap alatt azért találkozgattunk, most meg egyre kevesebbet tudok róla. Valószínű most jött el a tényleges ideje az elválásnak.

Ismerkedek fiúkkal, csak beszélgetés szinten egyenlőre, de iszonyatos lelkiismeret furdalásom van, mintha megcsalnám az előző párom. Pedig már rég külön vagyunk. Vagy még nem zártam le? Lehet, hogy egy új kapcsolattal le tudnám zárni? 25/L


2010. júl. 4. 18:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Szia! Egyszerűen csak "becstelennek" érzed magad, ez normális, nekem még most sem megy az ismerkedés, mert szégyellném magam miatta, pedig mi fél éve vagyunk külön. El fog múlni, ha valakit megszeretsz meglátod :)
2010. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nem akarsz msnezni? Írj privit.. megbeszélhetjük a dolgokat :)
2010. júl. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!