Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kene elfogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kene elfogadni, ha a parunk elhizik, mint egy diszno?

Figyelt kérdés

En pl kifejezetten szeretem a normal alkatu ferfiakat es rosszul vagyok az ilyen kifeszult terhes hasaktol, sosem jonnek ossze ilyennel es nem maradnek olyannal, aki igy elhizik… es az a durva ezek a “ferfiak” meg elvarasokat tamasztanak hogy milyen darazs dereka legyen az o baratnojuknek, mikozben ok szetfolynak. De forditva is igy latom, osszejon egy csinos, vekony no egy ferfivel, aztan elengedi magat es 5 ev alatt egy 100 kilos tehen lesz. Amugy semmi bajom nincs a tulsullyal, azt tartom taszitonak, amikor osszejovok egy szamomra vonzo emberrel es az par ev alatt ugy nez ki, mint egy tehen. Mert nem mindenki szereti a tulsulyt es nyilvan ossze se jonnek olyannal, aki eleve tulsulyos. Ez nem felszinesseg, hanem mindenkinek van idealja vagy legalabb is valami elkepzelt norma, attol hogy szeretek valakit, szerintem gusztustalan, ha magara szed egy komplett embernyi sulyt zsirbol.

Attol meg szerethetem de minden vonzalom elmulik es ha a szex elromlik akkor szep lassan kihul minden, mert a szex es a vonzalom mozgatja a kapcsolatokat es az erzelmi kotodest is az erositi.



jún. 12. 19:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Senki az égvilágon nem mondta, hogy kötelező bárkivel is együtt maradnod.
jún. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
16%

Nem egy olyan pasim volt aki kövérebb tipus, de tapadnak is rájuk a nők.

Volt aki mellettem hízott el, volt aki mellettem fogyott de akkor is testes maradt, mindkettőre tapadtak is meg is csaltak.


Es a legutolsó volt bennük az hogy van rajtuk túlsúly.

Senki nem azt nézte soha.

Ma is dobálják cserélik a nöket is ezer haverjuk is van mindenhol tisztelik őket tekintély is van jokocsi is van sikeresek karrierben is. És boldogok.


Amugy en ugy vagyok vele akit hízva nem szeretnek, azt vékonyan sem.

jún. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
24%
Miről beszélsz, csak a nők elhízását kötelező tolerálni, body positivity, ugyebár...
jún. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta, hogy el kell fogadni?
jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
87%

100 kilós Tehén? Elég bunkó vagy, nem gondolod?

Amúgy meg senki nem mondta, hogy el kell fogadnod bármit is. Azzal legyél akivel szeretnél, bántani viszont nincs jogod másokat.

jún. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%

5# jajj bocsánat

100 kilos ✨duci✨

jún. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
13%
Vagy csak simán ✨kövér✨.
jún. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
Most a semmin vergődsz?
jún. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Nem kotelezo elhizott emberrel lenni?? Mindenki szidja aki elhagy egy embert aki 30 kilot hizott 2-3 ev alatt… szar embernek van feltuntetve akinek nem tetszik hogy valaki komplett kifordult magabol…

De forditva is igaz..

Pl egyik haverom azert hagyta el a baratnojet mert o szereti ha valaki husos, de ilyen +15kgvel volt tobb kilo a no, mint kene de o pl baromi jol nezett ki, majd beszippantotta a media es a csont sovanysag megszallottsaga es lefogyott vagy 20-25 kilot szoval az atlagnal is gebebb lett es ez mar nem volt vonzo a pasinak es szerintem ez is jogos. Ahogy megismerunk valakit, ugy tetszik es ugy szeretunk, pl 5-6kilo ide vagy oda nem nagy dolog de annal tobb nem szep sem felfele sem lefele.. 50-60 eves kor korul mar mas, ott valtozik az ember es vagy nagyon lefogy vagy nagyon elhizik, de idos korban mar nem oszt nem szoroz a vonzalom

jún. 12. 19:56
 10/18 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem akárki akármit mond, akármennyire tolhatja az internet egy kis szelete az elfogadást, a kövér emberek, azon belül is a nők, mindig le lesznek nézve.


És nem, senki nem fog 30 kilós változás miatti elhagyásért elítélni. Max. valami lányregényen felnőtt naiva.

jún. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!