Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert kene elfogadni, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kene elfogadni, ha a parunk elhizik, mint egy diszno?

Figyelt kérdés

En pl kifejezetten szeretem a normal alkatu ferfiakat es rosszul vagyok az ilyen kifeszult terhes hasaktol, sosem jonnek ossze ilyennel es nem maradnek olyannal, aki igy elhizik… es az a durva ezek a “ferfiak” meg elvarasokat tamasztanak hogy milyen darazs dereka legyen az o baratnojuknek, mikozben ok szetfolynak. De forditva is igy latom, osszejon egy csinos, vekony no egy ferfivel, aztan elengedi magat es 5 ev alatt egy 100 kilos tehen lesz. Amugy semmi bajom nincs a tulsullyal, azt tartom taszitonak, amikor osszejovok egy szamomra vonzo emberrel es az par ev alatt ugy nez ki, mint egy tehen. Mert nem mindenki szereti a tulsulyt es nyilvan ossze se jonnek olyannal, aki eleve tulsulyos. Ez nem felszinesseg, hanem mindenkinek van idealja vagy legalabb is valami elkepzelt norma, attol hogy szeretek valakit, szerintem gusztustalan, ha magara szed egy komplett embernyi sulyt zsirbol.

Attol meg szerethetem de minden vonzalom elmulik es ha a szex elromlik akkor szep lassan kihul minden, mert a szex es a vonzalom mozgatja a kapcsolatokat es az erzelmi kotodest is az erositi.



jún. 12. 19:05
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem fogok a ferjemmel maradni, ha lefogy 20 kilot, vagy felszed 30-at. Ugyanugy, ahogyan o sem velem. Megtiszteljuk egymast azzal, hogy megtartjuk a megismerkedesi sulyunkat. Mar amennyiben nem betegseg all a hatterben, csak lustasag es elkenyelmesedes.
jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
31%
Én sokat híztam és a péniszem is összement. F
jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
69%
Én se lennék túlsúlyos pasival, de én magam se híznék el soha. A szex egy izmos pasival, akivel jó a kémia, semmihez sem fogható, nekem egy túlsúlyos pasival kicsit sem lenne élvezhető.
jún. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Keress olyan férfit, akinek fontos, hogy karban tartsa a testét. Igen, szép számmal vannak akik meghíznak a kapcsolatuk alatt, de van aki úgyis szereti a párját. Nem kötelező otthagyni a párunkat hízás esetén, ahogy együtt maradni sem. Kinek mi fér bele. Pl ott van Pierce Brosnan második felesége, régen vékony volt, most már nem, és mégis együtt vannak. Minden pár saját magának dönti el, hogy mi fér bele.
jún. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
51%
"Tehenek" ide (a kommentelők kedves szavaival élve..), izmos férfiként mindig is a telt nőket szerettem. Az nem baj épp ha valaki nincs elhízva, de elöl deszka hátul léc nőre nekem nem áll fel.
jún. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem kell elfogadni. Ezért főzök és vásorolok én magam. Így elkerülhető, hogy férjem durván elhízzon. Az van enni, amit hozok/főzök neki és próbálom aránylag egészségesen fogni. Csoki, cukros lötty ritkán van.
jún. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen vagyok, aki elhízott, mint egy disznó és jogos, hogy nem akarsz egy olyan emberrel maradni, aki elkényelmesedik és gusztustalanra hízik. Én viszont figyelmeztettem a párom, hogy ilyen vagyok, előre. Sportolni sportolok és a legtöbbször egészséges ételeket eszek, de a lelki problémáim sajna zabálásba fojtom. Nem azon kattogj és pörgesd magad, hogy más miért ítél el. Azt csináld, ami neked jó. Mindig lesznek olyanok, akik egyetértenek veled és olyanok is, akik nem. Ez van.
jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem kötelező elfogadni, de van azért tudni kell egy bizonyos szintig támogatónak lenni. Pl. ha látod, hogy felment pár kiló, nyugodtan, higgadtan, kedvesen elmondani, hogy aggódsz miatta, zavar a súly, félsz, hogy nagyon meghízik, akkor meg nem fogsz rá felizgulni, mert nem tetszik... és segíteni neki, ha vmi gond felmerült (pl. mentális gondok vagy fizikai problémák, amik miatt meghízott). Az nem normális dolog, ha a szakítás abból áll, hogy kocsist megszégyenítő káromkodással és mocsok ocsmány beszéddel elküldöd a halál f...ára meg disznónak, bálnának, hájas undormánynak stb, nevezed.
jún. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!