Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordulhat rajtam kívül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat rajtam kívül olyan férfi,aki nem szégyenli,hogy nagyon kövér nő a párja?

Figyelt kérdés
Több olyan megnyilvánulást olvastam,hogy egy férfinak az a legnagyobb szégyen,ha extrém kövér társa van.Különösen a haverok előtt ciki.Nekem volt pár tényleg hatalmas méretű kedvesem,de eszembe sem jutott,hogy szégyenkeznem kellene miatta.Sőt,kifejezetten szerettem velük mutatkozni.Lehet csak én vagyok ezzel így?

ma 09:13
 1/6 anonim ***** válasza:
83%
Te gondolod jól. Nem azért kell együtt lenni valakivel, hogy a többi embernek tetsszen a párod. Egészséges ember nem szégyenli a párját, mindegy milyen. Neki megfelel, őt szereti és ez az egyetlen ami fontos. Akinek nem tetszik, az meg elmehet a francba. :)
ma 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan nagyon kövér barátnőm nem volt, de:

- akárhogy is nézett ki, szerettem, és büszkén vállaltam, hogy ő a barátnőm, illetve

- a magánéletem az enyém, az én boldogságomról szól, és nem arról, hogy másoknak tetszelegjek. Ez annyira dedós...

ma 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyetértek veletek.Csak több olyan véleményt olvastam,hogy az a legnagyobb szégyen egy férfinak,ha kövér a partnere.Nagyobb szégyen,mintha bajszos vagy ápolatlan a hölgy.Valószínűleg nekem azért nem ciki,mert tetszenek,szépnek tartom őket.
ma 09:37
 4/6 anonim ***** válasza:

#3

Ezeket a véleményeket valószínűleg éretlen kisfiúk írhatták. Én is voltam éretlen kisfiú, én is hittem azt egyszer, hogy számít milyen a párom és mit gondolnak róla mások, de aztán felnőttem. :) Akik ilyeneket írogatnak, hogy szégyen a férfinek ha ilyen vagy olyan a párja, azok még nem nőttek fel.

ma 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%
Jólvan Fatfan, százezredik ilyen kérdésed. Senkit nem érdekel, hogy milyen párod van.
ma 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel mások véleménye. Én vagyok a nő, a párom nagyon husis, én imádom. Eszembe nem jutna szégyellni őt.
ma 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!